تکرار فينال کوپا‌دل‌ري در نيوکمپ

هفته چهاردهم رقابت‌هاي لاليگا که امشب با مصاف شاگردان مسعود شجاعي و رايووايکانو برگزار خواهد شد و فردا شب با انجام 4 ديدار ديگر پيگيري مي‌شود.

تب دربي در پايتخت اسپانيا شيوع پيدا کرده است و رئال مادريد که شنبه شب در سانتياگو برنابئو ميزبان اتلتيکو مادريد است، پس از شکست مقابل بتيس و افزايش فاصله با صدر جدول شرايط بحراني را تجربه مي‌کند.

در حالي که تنش‌ها در خانه قوهاي سپيد در حال افزايش است و در بازي اين تيم مقابل آلکويانو در رقابت‌هاي کوپا دل‌ري نيز به خوبي مشهود بود، سيمئونه و شاگردانش به برنابئو خواهند رفت. آنها در فصل‌هاي اخير تاکنون بهترين امتياز را کسب کرده‌اند و 8 امتياز بالاتر از رقيب همشهري خود قرار دارند.

در 3 سال گذشته دربي‌ها در قلمرو رئال بوده است اما اين بار به نظر مي‌رسد جاي اتلتيکو و رئال کمي تغيير کرده باشد. با نتايج خوب و اعتماد کاملي که به سيمئونه وجود دارد، همه‌چيز در اردوي اتلتيکو خوش‌بينانه و آرام به نظر مي‌رسد.

ترديدها در رئال مادريد فراوان است و هواداران نظرهاي متفاوتي نسبت به مورينيو دارند. بازيکنان از شرايط آرماني فاصله دارند و جبران امتيازهاي از دست رفته براي رسيدن به بارسلونا غيرممکن به نظر مي‌رسد.

تقريبا هيچ‌کس به تکرار قهرماني با مادريد اميد ندارد و جبران يازده امتياز اختلاف با صدر جدول موفقيت بزرگي محسوب مي‌شود. مشخص است که اگر بارقه اميدي وجود داشته باشد به دربي پايتخت اسپانيا بستگي دارد.

از سوي ديگر بارسلونا در تکرار فينال رقابت‌هاي کوپا دل ري فصل گذشته ميزبان اتلتيک بيلبائو خواهد بود. شاگردان ويلانووا هم‌اکنون با 37 امتياز در صدر جدول قرار دارند.

برنامه کامل ديدارهاي شنبه شب رقابت‌هاي هفته چهاردهم لاليگا به شرح زير است:

ختافه – مالاگا ساعت 18:30

والنسيا – رئال سوسيه‌داد 20:30

بارسلونا – اتلتيک بيلبائو 22:30

رئال مادريد – اتلتيکو مادريد 00:30

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.