چيذري: پرسپوليسي‌ها را مي‌شناسم

فرهاد چيذري ، درباره حضورش به عنوان مربي بدنساز پرسپوليس اظهار داشت: بسيار خوشحال هستم که مورد اعتماد باشگاه پرسپوليس قرار گرفته‌ام، من 41سال سن دارم و ورزش را در عرصه‌هاي مختلف و گذراندن دوره‌هاي بدنسازي آغاز کرده‌ام.

وي افزود: شروع ورزش من با احمدرضا عابدزاده بود، البته خودم در رشته‌هاي رزمي فعاليت داشته‌ام. پس از گذشت چند مدت در سال 1380 به رشته بسکتبال و بدنسازي رو آوردم. من در تيم‌هاي مهرام، پتروشيمي بندر امام، صنام و چند تيم ديگر فعاليت کرده‌ام .

چيذري عنوان کرد: من از قديم با قرمزپوشان دوست و آشنا هستم و مي‌توانيد از آنها بپرسيد که مرا مي‌شناسند يا خير، سابقه من در عرصه بدنسازي پاسخگوي سؤالات شما است. البته باز هم مي‌گويم همه بازيکنان نسل جديد و حتي نسل قديم مانند اسطوره‌اي به نام عابدزاده من را مي‌شناسند.

وي در پايان خاطرنشان کرد: به مدت يک سال با پرسپوليس به توافق رسيده‌ام و اميدوار هستم زير نظر کادر فني بتوانم کار خودم را به بهترين شکل در اين تيم بزرگ به نمايش بگذارم. من اين را مي‌دانم که دوران بدنسازي يکي از سخت‌ترين و حساس‌ترين دوره‌ها پس از بازي‌ها مخصوصاً در تيم بزرگ پرسپوليس که هواداران بسياري دارد.

منبع ورزش3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.