بيک‌زاده و عمران‌زاده به بازي با فولاد نمي‌رسند

دکتر امين نوروزي پس از پايان تمرين امروز تيم استقلال در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرين وضعيت جانواريو اظهار داشت: مصدوميت اين بازيکن نشأت گرفته از تمريناتش در کشور برزيل بود و همچنان تحت درمان ما است.

وي در خصوص عمران‌زاده نيز گفت: اين بازيکن تحت درمان است و روز به روز بهتر مي‌شود اما تا زمانيکه او را تست نکردم و آزمايش او مثبت نباشد اجازه بازي به اين بازيکن نخواهيم داد، بنابراين عمران‌زاده به بازي مقابل خوزستان نخواهد رسيد. با توجه به حساسيت ناحيه صدمه‌ديده سعي مي‌کنيم که شرايط را کامل بسنجيم و هر زمان که لازم باشد اين بازيکن را براي انجام بازي به کادر فني معرفي خواهيم کرد.

معاونت پزشکي باشگاه استقلال در خصوص آخرين وضعيت بيک‌زاده گفت: اين بازيکن در بازي گذشته دچار آسيب‌ديدگي شد ولي خوشبختانه در آزمايشي که از او گرفتيم مشخص شد که ران پاي او دچار پارگي نشده و براي بازي دوشنبه آينده مقابل داماش مشکلي نخواهد داشت.

وي همچنين در خصوص کيانوش رحمتي گفت: شرايط اين بازيکن خوب است و زير نظر بدنساز تيم کار مي‌کند و تصور مي‌کنم کم‌کم به تيم اضافه خواهد شد.

نوروزي در خصوص آخرين وضعيت جباري نيز تأکيد کرد: اين بازيکن زير نظر بدنساز تيم کار مي‌کند و در تمريناتي که براي او در نظر گرفته شده شرکت خواهد کرد.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.