ماهيني: پرسپوليس را به ناچار انتخاب کردم

حسين ماهيني مدافع چپ پاي فصل گذشته ذوب آهن اصفهان که به پرسپوليس تهران انتقال يافته است مي گويد: اصلا دلم نمي خواست ذوب آهن و اصفهان را ترک کنم حتي زماني که مشخص شد بايستي با تيم خوب ذوب آهن به خاطر مسائل مختلف از جمله مشکلات مالي خداحافظي کنم و از اين تيم جدا شوم به سراغ باشگاه همشهري آن يعني سپاهان رفتم که حتي در اصفهان بمانم اما مسائلي پيش آمد که پرسپوليس را به ناچار ترجيح داده و به تهران نقل مکان نمايم.

ماهيني ادامه داد: هنوز از ذوب آهن طلبکارم و با اين باشگاه تسويه حساب مالي کامل انجام نداده ام اما اين مهم نيست و مهم براي من اين بود که به خوبي از ذوب آهن جدا شدم و خدا را شکر مشکلي بين من و باشگاه وجود نداشت.

وي در رابطه با حضور کربکندي به جاي منصور ابراهيم زاده و ذکر اين دليل به عنوان يکي از دليل اصلي اش براي جدايي از تيم اصفهاني گفت: اولا زماني که من جدا شدم اصلا مشخص نبود که سرمربي فصل آينده ذوب آهن آقا رسول هستند دوماً من با آقا رسول هيچ مشکلي نداشته و ندارم و ايشان يکي ازمربيان خوب فوتبال کشورمان است که اگر در اين تيم ماندني مي شدم، بهترين بازي هايم رابراي اش انجام مي دادم.

ماهيني در رابطه با بازي تيم ملي فوتبال ايران برابر قطر و بازي به ظاهر ضعيف خودش هم گفت: به اعتقاد شما من ضعيف بازي کردم و کلا تيم ملي برابر تيم ملي فوتبال قطر بد بازي کرد اما در واقع اينگونه نبود واگر فيلم بازي را مجددا نگاه کنيد متوجه برتري قاطع ما بر تيم ملي فوتبال قطرمي شويد اما توپ هايمان به گل تبديل نشد. ما فقط کمي بدشانس بوديم ونتوانستيم به گل برسيم وگرنه هرکاري که خواستيم با اين قطرانجام داديم در رابطه با بازي خودم هم بايستي از کي روش سئوال کنيد چون کارهايي که وي خواسته بود انجام دادم و او نيز از من راضي بود اما شما مي گوييد من ضعيف بودم اين نظرشخصي تان است! وي در پايان گفت: نبايستي از تيم ملي اينگونه انتقاد کرد، ما هنوز زمان داريم و مطمئن باشيد همه بچه ها به دنبال آن خواهند بود تا تيم ملي مستقيم به جام جهاني 2014 برزيل صعود کند.

منبعورزش3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.