حاشيه ديدار دوستانه پرسپوليس

به گزارش فارس تيم فوتبال پرسپوليس در ديداري دوستانه در ورزشگاه درفشي‌فر از ساعت 15 امروز به مصاف تيم شهرداري نظرآباد رفت. قرار بود پرسپوليس با سايپا مهر کرج بازي کند اما حريف تدارکاتي اين تيم تغيير کرد.

* آپيا بازيکن غنايي سابق يوونتوس که مورد توجه مسئولان پرسپوليس قرار گرفته و شب گذشته به تهران آمده امروز در درفشي‌فر حاضر شد و از کنار زمين بازي دوستانه پرسپوليس را نگاه کرد. آپيا قبل از بازي لحظاتي با مانوئل ژوزه به صحبت پرداخت.

* بازيکنان شهرداري نظرآباد بدن‌هاي خود را با لباس‌هاي سبزرنگ گرم کردند اما هنگام شروع مسابقه لباس‌هاي قرمز به تن داشتند. پرسپوليس امروز با پيراهن و شورت طوسي رنگ در ميدان حاضر شد.

* کمتر از 100 تماشاگر از اين مسابقه ديدن مي‌کنند، براي ديدن اين مسابقه بليت فروشي مي‌شود اما عده‌اي از هواداران که کارت هواداري دارند به صورت رايگان مي‌توانند بازي را تماشا کنند.

* محمد نوري بازيکن ملي پوش پرسپوليس لحظاتي در مجموعه درفشي‌فر حاضر شد و اين بازي را از کنار زمين نظاره کرد.

* مانوئل ژوزه با نيلسون به گفت‌وگو پرداخت.

* نيمه اول با برتري 4 بر صفر پرسپوليس به پايان رسيد، سامان آقازماني دقيقه 15، مهدي مهدوي‌کيا دقيقه 25 و جواد کاظميان دقايق 31 و 35 براي پرسپوليس گل‌زني کردند.

* پرسپوليس با ترکيب امير عابدزاده، بنگر، مهدوي‌کيا، معدنچي، اسماعيل‌زاده، خان‌زاده، نقي‌زاده، فشنگچي، کاظميان و غلامرضا رضايي در نيمه اول به ميدان رفت.

شاگردان ژوزه بدون بازيکنان ملي‌پوش خود به مصاف حريف رفته‌اند.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.