مسی: سلتیک خوش شانس بود؛گلم را به پسرم هدیه کردم ولی حیف که گلم ارزشی نداشت

سایت گل- لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در پایان دیدار 4شنبه شب تیمش مقابل سلتیک که با باخت بارسا همراه بود به شدت ناراحت بود.

او دراین بازی برای تیمش گلزنی کرد و گلش را به تیاگو، پسر 5 روزه اش هدیه کرد ولی این گل از نظر مسی ارزشی نداشت.چرا که نتوانست برای بارسا امتیازی بیاورد

او در پایان این بازی در صحبت هایی به خبرنگار بارسا تی وی گفت:« سلتیکی ها خوش شانس بودند. حیف شد ولی ما نتوانستیم کاری انجام دهیم. همه کار کردیم. آنها دوبار به مقابل دروازه ما رسیدند و دو گل به ثمر رساندند ولی انگار توپ های ما نمی خواستند وارد دروازه شوند. ما همه کارهایمان را به خوبی انجام دادیم، به جز گلزنی که نتوانستیم به گلهایی که می خواستیم برسیم. بازیکنان سلتیک از ما درشت تر بودند. دقیقا همان اتفاقاتی که در بازی رفت در بارسلونا اتفاق افتاد اینجا هم شاهدش بودیم. بازیکنان سلتیک کاملا بازی را بسته بودند. گل دوم آنها فوق العاده بود.»

البته مسی معتقد است که او و هم تیمی هایش باید آرامشان را حفظ کنند:« ما آرامشان را حفظ می کنیم. همه ما دوست داشتیم ببریم تا با آرامش تمام کار را دنبال کنیم. هنوز 2 بازی دیگر باقی مانده و همه چیز به عملکرد خودمان بستگی دارد. من گلم را به پسرم هدیه کردم؛ هرچند که این گل ارزشی نداشت و به کار نیامد . بازیهای زیادی پیش رو دارم تا همچنان گل هایم را به تیاگو هدیه بدهم.»

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.