مورينيو: براي خنده وارد مسابقات نشده‌ايم

ژوزه مورينيو پس از پيروزي 4 بر يک مقابل آلکويانو در ديدارهاي جام حذفي اسپانيا گفت که تيمش رقابت‌هاي کوپا دل ري را دست کم‌ نمي‌گيرد.

به گزارش فارس،کريم بنزما در اين بازي دوبار گلزني کردو کاکا و رودريگز نيز نام خود را در فهرست گلزنان رئال ثبت کردند. تنها بازيکناني که در ترکيب تيم نسبت به آخرين بازي لاليگا دست نخورده بودند مايکل اسين و رافائل واران بودند.

مورينيو پس از اين پيروزي گفت: براي خنده وارد اين مسابقات نشده‌ايم. رقابت‌هاي کوپا دل ري را دوست داريم و نمي‌خواهيم مثل دوره گذشته اشتباهاتمان به ثبت برسد. کارمان را انجام داديم و آلکويانو هم بازي خودش را به نمايش گذاشت.

وي ادامه داد: آنها براي اين مسابقه آماده بودند و با جديت بازي مي‌کردند. آلکويانو بازيکنان خوبي داشت و به نظر مي‌رسيد مربي خوبي هدايت اين تيم را در دست دارد، زيرا به همان خوبي که فکرش را مي‌کردم بازي کردند.

سرمربي 49 ساله قوهاي سفيد همچنين به انتقادهاي اخيري که در مطبوعات اسپانيا از وي براي استفاده کم از بازيکنان تعليم ديده در آکادمي مي‌شود، پاسخ داد.

مورينيو در اين باره گفت: به دنبال تعادلي ميان تيم اول و آکادمي هستم. ناچو در دفاع چپ يک گزينه است اما او هرگز در دفاع مياني بازي نمي‌کند. او آينده درخشاني در دفاع چپ دارد.

مورينيو اضافه کرد: من بازيکناني مي‌خواهم که تمام عمر براي مادريد بازي کنند.
منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.