احتمال نیمکت نشینی ماتا و میکل در دیدار امشب چلسی- منچستریونایتد

سایت گل- روبرتو دی متئو، سرمربی چلسی، احتمالا در دیدار امشب تیمش مقابل منچستریونایتد در جام اتحادیه به خوان ماتا و جان اوبی میکل استراحت خواهد داد.

این دو تیم سه روز قبل در لیگ برتر مقابل هم قرار گرفتند که بازی در نهایت با پیروزی 3-2 منچستریونایتد به پایان رسید. بعد از بازی باشگاه چلسی اعلام کرد که مارک کلاتنبرگ، داور دیدار، به این دو بازیکن توهین نژادپرستانه کرده است. اکنون پلیس و اتحادیه فوتبال انگلیس در حال تحقیق روی این پرونده است.

سرمربی ایتالیایی چلسی اعلام کرد که به دلیل فشردگی دیدارهای تیمش، به بعضی از بازیکنان اصلی تیم برای دیدار امشب استراحت می دهد.

او به خبرنگاران گفت:” این چهارمین بازی ما در 10 روز است. همه آنها دیدارهای بزرگی بودند. ما می خواهیم تیم را آماده نگه داریم. به همین دلیل در این دیدار به چند بازیکن جوان تیم فرصت بازی می دهیم.

ما همیشه در مورد پیشرفت و دادن فرصت به بازیکنان جوان صحبت می کنیم. به همین دلیل، این دیدار فرصت خوبی برای بازیکنان جوان است.”

احتمالا بازیکنانی مانند رایان برتراند، اوریل رومئو، دنیل استوریج و مارکو مارین در دیدار امشب از ابتدا به میدان خواهند رفت. برانیسلاو ایوانوویچ و فرناندو تورس نیز به دلیل اخراج در دیدار قبلی مقابل منچستریونایتد، در این دیدار غایب خواهند بود.

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.