رایووایکانو صفر – بارسلونا 5: این کاتالان‌های فوق‌العاده

سایت گل – بارسلونا به پنجمین پیروزی در پنجمین دیدار خارج از خانه خود رسید و مردان تیتو ویلانووا این بار رایو وایکانو را در مادرید بردند تا در صدر جدول بمانند.

لیونل مسی در این دیدار سیصدمین گل خود برای باشگاه و کشورش را زد. چابی هم پنجاهمین گل خود در لالیگا را به ثمررساند.

رایو بازی را خوب آغاز کرد اما بارسا با وجود آغاز نه‌چندان درخشانش در دقیقه 20 در اولین حمله جدی به گل رسید. سسک فابرگاس که فرار داوید ویا را از سمت چپ دیده بود توپ را با پاسی دقیق به او سپرد و او هم با خونسردی گل‌زنی کرد.

سپس رایو با نمایش پرانرژی‌اش نگذاشت بارسا به تیکی‌تاکای همیشگی‌اش برسد و حتی چند باری هم روی دروازه کاتالان‌ها خطرساز شد. با این حال بارسا در دقیقه 48 به گل دوم رسید. پدرو توپ را به لیونل مسی سپرد و او هم از داخل محوطه جریمه دروازه روبن را گشود.

رایو تلاش کرد گل بزند اما در دقیقه 79 سرنوشت بازی مشخص شد. یوردی آلبا از سمت چپ گریتخت و پاس او را چابی با دقت به گل سوم تبدیل کرد. تنها یک دقیقه بعد بود که فابرگاس سانتر پدرو را با بغل پا گل کرد و در نهایت مسی در دقیقه 89 پس از جا گذاشتن روبن گل پنجم را هم زد.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

� ��ϐ��

  1. ب شدت از دست تیتو ناراحتم ک چرا داویدویا رو تعویض کرد،و چرا ژاوی رو زود تعویض نکرد.ولی خب…! وااااااای فابی چی کار کرد،دوتاپاس گل و ی گل جالب.معلومه ک روحیش خیلی خوبه ک توپو اون طوری زد.:این نتیجه شمارو ب یاد چیزی نمیندازه؟؟!!چی؟ی بار دیگه بگین!!هه هه هه هه.بووووووووووس

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.