کريميان: دليل جداييم از سپاهان را نمي‌دانم

مهدي کريميان اظهار کرد: خاطرات بسيار خوبي را با تيم سپاهان دارم که هيچ‌گاه از ذهن من پاک نمي‌شود، چرا که سه سال با اين تيم اصفهاني قهرمان شدم و توانستم در آسيا هم نتايج بسيار خوبي را با سپاهان کسب کنم که تمام اين‌ها جزو خاطرات زندگي من است.

وي تصريح کرد: به طور قطع من سپاهان را به عنوان يک تيم ريشه‌دار و تيمي که هميشه عملکرد خوبي داشته است دوست دارم.

بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در ادامه به دلايل جدايي خود از سپاهان اشاره کرد و افزود: با وجود اينکه در حدود چهار ماه از جدايي من از اين باشگاه مي‌گذرد دليل آن را نمي‌دانم.

کريميان افزود: نمي‌دانم که چه کساني سبب شدند من از اين باشگاه بروم.

وي ادامه داد: تنها نکته‌اي که در اين ميان برايم حائز اهميت بود وجود مردم است چون که در بازي برابر سپاهان نشان دادند که دوست داشتند در اين باشگاه بمانم.

کريميان تاکيد کرد: فکر نمي‌کنم چنين موضوعي در هيچ کجاي دنيا وجود داشته باشد که بازيکني که از يک تيم جدا شده را اين‌گونه مورد تشويق قرار دهند و به تمام اين هواداران سپاهان خدا قوت مي‌گويم.

وي در ادامه در پاسخ به اين سؤال که فکر مي‌کرديد چنين نتيجه‌اي را در برابر سپاهان کسب کنيد، افزود: در سه سالي که خودم در سپاهان بازي مي‌کردم و با فوتبالي که از ساليان گذشته از اين تيم سراغ دارم به هيچ عنوان کسب چنين نتيجه‌اي را در برابر سپاهان تصور نمي‌کردم.

بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز اضافه کرد: تيم ما در اين بازي فعل خواستن را صرف کرد و توانستيم با يک بازي خوب هواداران تيم خود را خوشحال کنيم.

وي گفت: خوشحالم که پس از سپاهان توانستم به تيمي خوب مانند تراکتورسازي بروم و يک سال هم با اين تيم قرارداد دارم و با اجرا گذاشتن تمام توانم قصد دارم بازي‌هاي بسيار خوبي را براي اين تيم به نمايش بگذارم.

کريميان در پاسخ به اين سؤال که آيا باز هم به سپاهان برمي‌گردي يا خير، افزود: فوتبال حرفه‌اي است و در اين مورد در آينده تصميم‌گيري مي‌کنم.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.