نکونام: نظر کريم‌باقري براي خودش محترم است

جواد نکونام پس از پيروزي 2 بر يک استقلال برابر نفت تهران گفت: حريف تيم جوان و دونده‌اي بود. در نيمه اول خوب نبوديم اما در نيمه دوم تيم برتر بوديم و مي‌توانستيم بيشتر گل بزنيم.

وي در مورد اينکه کريم باقري گفته نکونام خودش هم مي‌داند که افت کرده، اظهار داشت: او نظرش را گفته و براي خودش هم قابل احترام است. من کار خودم را انجام مي‌دهم.

کاپيتان تيم ملي در مورد گلي که به کره زد و پاسخ منتقدانش را داد، گفت: همين‌طور است. من بازيکن حرفه‌اي هستم و شرايط را درک مي‌کنم به کار خودم اعتقاد داشتم. در تيم ملي هم گل زدم و شرايط فرق کرد اما هيچ‌کس نمي‌گويد تيم ملي چند گل خورده است. اين نشان از کار دفاعي خوب ملي و کار دفاعي من در اين تيم دارد.

نکونام خاطرنشان کرد: آنهايي که فوتبال بازي کرده‌اند مي‌دانند من چه مي‌گويم. در ابتداي فصل بدنم هنوز آماده نبود اما اکنون بدنم کاملاً آماده است و با همدلي مقابل کره پيروز شديم. امروز هم با مصدوميت و پايم که درد داشت و متورم بود مقابل نفت بازي کردم. به حرف و صحبت کسي هم کاري ندارم زيرا فوتبال من را بايد مربي بپسندد.

وي در مورد اينکه برخي مي‌گويند پولي بابت انتقالش به باشگاه استقلال به اوساسونا پرداخت نشده، گفت: توصيه مي‌کنم آنهايي که چنين حرفي مي‌زنند اکيپي شوند و به باشگاه اوساسونا بروند و سؤال کنند. 500 هزار يوروي من هنوز نزد باشگاه اوساسونا است و آن باشگاه پول من را به همين خاطر آزاد نمي‌کنند آن هم در شرايط فعلي که مي‌دانيد وضعيت يورو چگونه است.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.