پویول: می ترسم مجبور شوم به خاطر مصدومیت، بازنشسته شوم

سایت گل- کارلس پویول، کاپیتان بارسا، اعلام کرد نگران بود که مجبور شود به خاطر مصدومیت هایش از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

این مدافع باتجربه که در حال حاضر به دلیل مصدومیت از ناحیه آرنج از میادین دور است، در طول دوران حرفه ای اش با مصدومیت های زیادی روبرو بوده است.


او در گفتگو با خبرنگاران گفت:” مصدومیت ها بدترین اتفاق در فوتبال هستند. من هم مصدومیت هایی را پشت سر گذاشتم. فکر می کردم مصدومیت یکی از دلایلی باشد که من را مجبور به بازنشستگی کند.

من روز و شب با فیزیو تراپم، خوانخو برائو، کار می کردم اما بهبود پیدا نمی کردم. بعضی اوقات احساس می کردم مصدومیت برطرف شده اما موقتی بود و برمی گشت.

بعد از چهار ماه، باید جراحی انجام می دادم. یک روز بعد از جراحی، کار روی ریکاوری ام را انجام دادم. با این وجود، همچنان احساس ناراحتی داشتم. این زمانی است که احساس می کنید ممکن است دیگر فرصت بازی کردن پیدا نکنید.”

کاپیتان متعصب بارسا فاش کرد که سفر به ایبیسا در بهبود مصدومیت او بسیار موثر بود.

” خوانخو به من گفت که باید محیطم را عوض کنم. ما با برادر و بهترین دوستم به ایبیسا رفتیم و در آنجه به تمریناتم ادامه دادم. تا زمانی که احساس کردم زمان دویدن فرا رسیده است.

آن زمان بود که بدون درد می توانستم یک جلسه تمرینی را پشت سر بگذارم و فهمیدم که می تواند به کارم در بالاترین سطح ادامه بدهم. وقتی تمرین تمام می شد، به اندازه ای خوشحال بودم که انگار جام جدیدی را فتح کرده ایم.”

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

� ��ϐ��

  1. آخرین بازیکن نسل طلایی اسطوره های بارسا …… “نماد باشگاه بارسلونا ” بدون شک عکسش تو همه افتخارات بارسا هست چه با خشن ترین مدافعشون گودزیلا چه ……

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.