اظهارنظر عجيب فتح‌الله‌زاده: مجيدي نيم‌فصل برمي‌گردد/ بازي خداحافطي مجيدي در پايان فصل

سايت گل- در حالي كه فرهاد مجيدي براي گذراندن دوره مربيگري عازم انگليس شده و خيلي‌ها بازگشت او به ميادين را منتفي مي‌دانند، امروز مدیرعامل باشگاه استقلال از بازگشت فرهاد مجیدی به این تیم در نیم‌فصل لیگ برتر خبر داده است!

به گزارش گل به نقل از نامه‌نيوز، علی فتح‌الله‌زاده امروز در گفت‌وگویی رادیویی در خصوص احتمال بازگشت مجیدی به استقلال گفت: به نظر من وی در خصوص اعلام خداحافظی از فوتبال کمی عجله کرد. اکنون کلاس‌های سخت مربیگری را در لندن می‌گذارند ولی وی را برمی‌گردانیم.

مدیرعامل استقلال با تاکید بر این نکته که مجیدی، نیم‌فصل به استقلال برمی‌گردد گفت: وی هنوز توانایی بازی کردن دارد. برمی‌گردد و در پایان فصل برایش یک بازی خداحافظی ترتیب خواهیم داد. فنح‌الله‌زاده تاكيد كرد مجيدي بعد از رسيدن به آمادگي احتمالا از ميانه‌هاي نيم‌فصل دوم براي استقلال به ميدان مي‌رود و بازوبند كاپيتاني را هم به روي بازو مي‌بندد. او همچنين از دعوت تيم بايرن‌مونيخ آلمان براي بازي خداحافظي مجيدي خبر داد.

بنا بر اين گزارش، امیر قلعه‌نویی و فرهاد مجیدی هنوز واکنشی نسبت به اظهارات فتح‌الله‌زاده نشان نداده‌اند.

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

� ��ϐ��

  1. قای فتح الله زاده شما با خودتونم رو راست نیستین آقای مجیدی از فوتبال خداحافظی کرده و داره کارای مربیگریشو میکنه چرا وعده های الکی به مردم میدین؟

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.