قطعی مکرر برق یک مجموعه ورزشی، تاوان انتقاد از عملکرد شورای شهر

با کمال تعجب و تاسف باید اظهار کرد که در دو هفته گذشته و این هفته، مشاهده گردید که تمرین ۲۰۰ نفر از فرزندان شهر عسلویه( در قالب مدرسه فوتبال ملوان نوین شهر عسلویه) که تنها دلخوشی و سرگرمی آنها ورزش در مجموعه ورزشی شهرداری می باشد، به دلیل قطعی تعمدی برق و خاموشی در ساعت تمرین، با مشکل مواجه شده است. شاید هم تعمدی در کار نباشد ولی همین قطعی برق دقیقا با شروع تمرین بچه ها، و وصل آن با پایان تمرین ها، صحت این حدث و گمانه زنی ها رو تقویت می کند. جالب اینکه این خاموشی در روزهای دیگر که تمرینی در کار نیست اصلا اتفاق نمی افتد. متاسفانه این روال در سه هفته کاملا تکرار شده است. بر همین اساس مدیریت سایت ملوان نیوز من باب روشنگری، و به منظور جلوگیری از تضییع حقوق این نونهالان، این نکته را خدمت شورای محترم و شهرداری عسلویه می رساند که
که یک انتقاد سازنده و از جمله انتقاد اخیر *سایت ملوان نیوز* در ارتباط با اوضاع نابسامان کوچه و معابر شهر عسلویه هیچ ارتباطی با *مدرسه فوتبال ملوان نوین* ندارد، و این صرفا یک تشابه اسمی است. بر همین اساس از شورای محترم درخواست میگردد که موضوعات خبری این سایت را به این مدرسه ارتباط ندهند و از تداخل موضوع ها پرهیز کنند. علاوه بر این اگر مشکلی در پرژکتورهای روشنایی باشد باید برای همه، این اتفاق تکرار می شد و نه فقط سانس( نوبت) مدرسه فوتبال ملوان نوین. مدیریت این مدرسه به رغم مراجعات متعدد جهت پیگیری موضوع متاسفانه تاکنون نتیجه ای دریافت نکردند. لازم به ذکر است که مدرسه فوتبال نوین عسلویه اخیرا در راستای استعداد یابی ورزشی از بین نو نهالان؛ و نیز به منظور پرکردن اوقات فراغت بچه های این شهر شروع به کار کرده است.
در پایان درخواست سایت ملوان نیوز از شهردار محترم جناب آقای موسوی رسیدگی فوری به این امر و شناسایی مقصرین می باشد. ضمن اینکه این سایت آمادگی خود را جهت شنیدن توضیحات شورا و شهرداری اعلام می کند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

3 comments

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.