کريس‌رونالدو بيشتر به دنبال مدل مو است

در شرايطي که تيم ملي اتريش، هم اکنون به عنوان يکي از 16 تيم حاضر در مرحله نهايي جام ملت‌ها در اوکراين و لهستان حضور ندارد، اما رسانه‌هاي خبري اين کشور به دليل علاقه زياد شهروندان اين کشور به فوتبال، پوشش خبري کاملي از اين رويداد مهم دارند.

اين توجه وسيع سبب شده است تا حتي جزيي‌ترين امور از چشم تيز‌بين‌ خبرنگاران اعزامي اين کشور به محل مسابقات دور نماند. بر همين اساس گزارشگران اين کشور به بازي پرتغال و آلمان که شنبه شب در‌«له‌ويف» انجام گرفت و ژرمن‌ها يک بر صفر پيروز شدند، نگاه ويژه‌اي کردند و در اين ميان عليه کريستيانو رونالدو، فرمانده داخل زمين پرتغالي‌ها موضع‌گيري‌هاي کردند.

روزنامه «اوسترايش» نوشت:‌ آنچه آلمان مقابل پرتغالي‌هاي ضعيف نشان داد،‌ فوتبالي بي‌نشاط بود. آلمان‌ها اگر قهرماني مي‌خواهند بايد به بازي شور و هيجان خود باز گردند؛ اما در مورد پرتغال و کاپيتانش چه مي‌توان گفت؟ تنها اين که رونالدو به جاي افتخارآفريني، دوست دارد مدل مويش را عوض کرده تا در زمين، با موهايش جلب توجه کند.

روزنامه اشتاندارد نيز عنوان کرد: يکي از نکات قابل ذکر بازي پرتغال و آلمان،‌ چهره ظاهري تازه کريس (رونالدو) بود. گويا در اردو وي به جاي پرداختن به امور فني، فرصت زيادي براي آراستن مدل مو دارد.

پرتغال در ديدار مذکور مغلوب گل دقيقه 73 ماريو گومس، مهاجم بلندقامت آلمان‌ها شد.

منبع ورزش3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.