آ.ا.ک یونان خواهان جذب حاج‌صفی شد

01106761

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، سایت نوا اسپرت یونان با درج تصویری از احسان حاج صفی در صفحه اصلی و صدر اخبار خود نوشت: باشگاه آ.ا.ک در تلاش است احسان حاج‌صفی، مدافع تیم ملی ایران و «سیس» سنگالی را جذب کند.
در ادامه این خبر آمده است: باشگاه آ.ا.ک پس از خرید کلائوس بارکی و دمیترو تسیگرینسکی نمی‌خواهد زمان را از دست بدهد و برای انتقال سومین بازیکن جدید مهیا شده است. ظاهرا بازیکنانی در خط حمله و دفاع چپ مورد نظر باشگاه آ.ا.ک هستند، هر چند از امانوئل اینسوسا نام برده شد، اما طبق اخبار رسیده دو بازیکن ملی پوش در فهرست خرید قرار دارند.
سایت نوا اسپرت سپس اشاره کرد: در ادامه فهرست خرید باشگاه آ.ا.ک نام احسان حاج صفی، ملی پوش 26 ساله ایرانی تیم FSV فرانکفورت دیده می‌شود. او تقریبا به صورت کامل در طول فصل اخیر بوندس لیگا B در ترکیب تیمش به میدان رفت و دو گل نیز به ثمر رساند.
این سایت یونانی درباره حضور احسان حاج صفی در تیم ملی ایران نوشت: حاج‌ صفی از سال 2010 بازیکن تیم ملی ایران است و در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه تاکنون 7 بار به میدان رفته و زننده دو گل بوده است.
همچنین سالی سیس، مدافع 26 ساله تیم ملی سنگال و باشگاه والنسیا اسپانیا نیز در رادار تیم آ.اک یونان قرار دارد. اینسوسا، حاج صفی و سیس سه بازیکن مورد نظر تیم مطرح آتنی در جناح چپ دفاعی هستند و در روزهای آینده همه چیز درباره این انتقال مشخص خواهد شد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.