سیاه جامگان 2 – ملوان 0؛ خداحافظ قوی سپید

01088838

به گزارش “ورزش سه”، سیاه جامگان که به پیروزی 2 بر صفر مقابل ملوان احتیاج داشت، در نیمه دوم 2 گل به ثمر رساند و تیم قدیمی ملوان را به دسته پایین‌تر فرستاد. این یک کار بزرگ دیگر از فرهاد کاظمی سرمربی سیاه جامگان بود که سال گذشته هم راه آهن را در لیگ حفظ کرده بود.

هفته سی ام لیگ برتر ، ساعت 18 ورزشگاه ثامن مشهد
داور: اشکان خورشیدی کمک‌ها : محمدرضا منصوری،سعید قاسمی

سیاه جامگان:

محمدحسن عين افشار، اولو كورده، سيد ميثم حسيني، بهروز افشار(66 محسن آقایی)، حميد علي عسگري، عليرضا نقي زاده، مصطفي احمدي، میلاد نوری(74 سعید واسعی)، فرزاد زامهران، ايمان موسوي و رضا عنايتي
سرمربی: فرهاد کاظمی

ملوان بندرانزلی:

نیما میرزازاد، عزت ا.. پورقاز، محمدحسین کنعانی(81 حامد نورمحمدی)، محمد ستاری، حسین ماهینی، محمد آبشک، شهاب کرمی، مازیار زارع، فرزاد جعفری، رضا درویشی و جلال رافخایی(46 شنانی(88 عزیز معبودی))
سرمربی: محمد احمدزاده

اخطار

حسین ماهینی (42)- حسین شنانی (84) از ملوان
مصطفی احمدی (53) از سیاه جامگان

شرح گل:

سیاه جامگان 1 ملوان 0 (دقیقه 52، فرزاد زامهران) : حرکت زامهران از کناره های زمین باعث شد تا او به محوطه ملوانی ها برسد و ضربه خود را از زاویه بسته به سوی دروازه ملوان بزند و این توپ با اشتباه محاسباتی مدافعان و دروازه بان ملوان به گل اول سیاه جامگان تبدیل شود.
سیاه جامگان 2 ملوان 0 (89، حمیدرضا علی عسگری) : در آخرین دقیقه بازی بازهم حمید علی عسگر به داد مشهدی ها رسید و پاس بلند یاران خودی را با ضربه ای دقیق به گل دوم تبدیل کرد.

شرح بازی:

سیاه جامگان موفق شد در دقیقه پایانی بازی خود را در لیگ برتر ماندگار کند. آنها احتیاج به پیروزی با دو گل داشتند که به آن رسیدند.
بازی با حملات بی وقفه سیاه جامگان آغاز شد و بازیکنان این تیم با رهبری عنایتی در پانزده دقیقه ابتدایی بازی حملات زیادی را روی دروازه حریف کردند تا بتوانند به گل زودهنگام دست پیدا کنند اما در مقابل انزلی چی ها به دنبال وقفه انداختن در بازی رو به جلوی مشهدی ها بودند و در نهایت موفق به کار نیز شدند و جهت بازی را به سود خود کردند، از دقایق 20 تا 40 این بازی نیز دست ملوانی ها بود، حالا آنها بودند که با حملات خود دروازه حریف را به خطر می انداختند، ولی آنها نیز با هوشیاری مدافعان و دروازه بان سیاه جامگان موفق نبودند، در دقایق پایانی نیمه اول بازهم این تیم میزبان بود که میل به دروازه حریف کرد اما از آخرین حملات خود سودی نبردند تا بازی در این نیمه با تساوی به پایان برسد.
در نیمه دوم بازهم این سیاه جامگان بود که بازی را با حملات خود آغاز کرد، آنها که تمام امید خود را در این نیمه می دیدند با حملات خود دروازه ملوان را هدف گرفته بودند و بارها مدافعان و گلر این تیم را اذیت کردند و در نهایت توانستند روی اشتباه انزلی چی ها و گلر جوانشان به گل اول دست پیدا کنند، البته با این یک گل هم ملوانی ها ماندگار بودند و به همین دلیل نیز به فکر حفظ بازی بودند تا دقایق سپری شود و همبن اتفاق نیز در حال افتادن بودن تا اینکه در آخرین دقیقه بازی مشهدی ها به آنچه که می خواستند رسیدند و موفق شدند گل دوم را به ثمر برسانند و خود را در لیگ برتر ماندگار کنند.
با این حساب ملوانی ها به دلیل تفاضل گل پایین تر به لیگ دسته اول کشور سقوط کردند.

اتفاق ویژه:

چه اتفاقی ویژه تر از ماندگاری در دقیقه 89؟ سیاه جامگان در دقیقه 89 این بازی موفق شد دروازه ملوان را برای دومین بار باز کند و خود را در لیگ برتر ماندگار کند. آنها نیاز به گل دوم خود داشتند و همین اتفاق در آخرین دقیقه بازی افتاد و آنها به لیگ شانزدهم رسیدند.

بهترین بازیکن:

حمیدرضا علی عسگری بازیکن ناجی مشهدی ها بود، او علاوه بر بازی تاثیرگذار خود در آخرین دقیقه بازی نیز گلزنی کرد تا کار خود را به نحو احسن به پایان برساند، علاوه بر علی عسگری باید از رضا عنایتی با تجربه نیز نام برد که بارها مدافعان ملوان را آزار داد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.