کفاشیان: کلاس فیفا تاثیر مثبتی خواهد داشت

01096849

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، علی کفاشیان در مراسم افتتاحیه کلاس داوری فوتبال بانوان که از روز گذشته زیر نظر مدرسان فیفا در آکادمی ملی فوتبال آغاز شده است حضور پیدا کرد و ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: برگزاری دوره های آموزشی به داوران کمک می‌کند تا با آنالیز فیلم‌ها و اشتباهات ناخواسته‌ای که در حین بازی رخ می‌دهد، آنها را رفع کرده و در بازی‌های آتی عمکلرد بهتری داشته باشند.
وی در ادامه اظهار داشت: طبق اساسنامه جدید یکی از شاخصه‌های بسیار مهم، حضور بانوان در عرصه فوتبال است، این حضور در اساسنامه قبلی کمرنگ بود، ولی در اساسنامه جدید تاکید شده است بانوان باید در میادین مختلف ورزشی فوتبال حضوری فعال داشته باشند. در همین راستا فیفا و ای اف اسی بودجه بیشتری را در این زمینه به بانوان اختصاص داده‌اند.
رئیس فدراسیون با اشاره به حضور داوران در میادین بین المللی یادآور شد: قطعا این حضور بیشتر در آینده لازمه این است که شما اطلاعات‌تان را به روز کنید و دانش فنی خود را بالا ببرید. بر همین اساس انتظارات ما از شما بالا می رود و امیدورام با دقت و تجربه‌ای که شما داوران در عرصه داخلی و بین المللی دارید، بتوانید قضاوت‌های خوبی را انجام دهید. از دپارتمان داوری می‌خواهم دوره‌های مختلف و بیشتری را در جهت توسعه داوری فوتبال بانوان برگزار کنند.
کفاشیان در پایان عنوان کرد: این دوره‌ها راه را به شما نشان می‌دهد تا بهترین آموزش‌ها ببینید و در نهایت با تلاش در این زمینه، بتوانید به نحو احسن در مسابقات قضاوت کنید. امیدوارم از حضور مدرسان فیفا بهترین استفاده را ببرید.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.