مهاجری: شرایط مهیا باشد دوست دارم بمانم

01089372

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، رضا مهاجری درمورد تقابل تیمش با استقلال خوزستان در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر اظهار داشت: این درست است که در یکی دو بازی گذشته نتیجه دلخواه را نگرفتیم، ولی باور ما این بود که بیشتر به بازیکنان جوان و آنهایی که فرصت زیادی برای بازی نداشتند، میدان بدهیم. در بازی با استقلال خوزستان اما نگاه‌مان را عوض می‌کنیم، چون این بازی می‌تواند در سرنوشت قهرمانی تأثیرگذار باشد. مطمئناً مقابل این تیم با نهایت قدرت بازی خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، خاطرنشان کرد: به نظر من شانس هر سه تیم برابر است و چیزی قابل پیش‌بینی نیست. بعد از دربی کسی فکر نمی‌کرد که استقلال دو برد پیاپی به‌دست بیاورد و پرسپولیس نیز به نفت تهران ببازد. من فکر می‌کنم هر تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد، قهرمان خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان درباره اینکه آیا قرار است همکاری‌اش را با این باشگاه ادامه دهد، گفت: در این زمینه هنوز چیزی مشخص نیست، ولی من دوست دارم در پدیده بمانم. صحبت‌هایی انجام شده است و امیدوارم مشکلات ما برطرف شود. ما انتظار نداریم 30 میلیارد هزینه کنیم، ولی یک بودجه معمولی می‌خواهیم تا حداقل مشکلات سخت‌افزاری را برطرف کنیم. در کارهای علمی و آموزشی که مربوط به مسائل فنی می‌شود هم نیاز به پیشرفت داریم. اگر شرایط مهیا باشد دوست دارم در پدیده بمانم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.