غلامرضا رضایی: قرار گرفتن در رده شانزدهم خيلي بد است/ مطمئن باشيد به تيم ملي برمي‌گردم

سایت گل- پرسپولیس با وجود آن که در فهرست بازیکنان این فصل خود اسم‌هاي بزرگی را قرار داده اما در بازي‌هاي ليگ نتوانسته به جایگاه قابل‌توجهي برسد به همين دليل ستارگانش مورد انتقاد شديد رسانه‌ها قرار گرفته‌اند. غلامرضا رضایی هم معتقد است كه اين تيم شرايط خوبي ندارد ولي او تاكيد مي‌كند كه در آينده اوضاع اين تيم بهتر خواهد شد. او که پس از مدت‌ها از آخرین فهرست تیم ملی جا مانده، درباره شرایط خودش، پرسپولیس و مسائل ديگر به سوالات پاسخ مي‌دهد.

تعطيلات ليگ چطور بود؟

اگر کل نفرات در چنین فرصتی کنار هم حضور داشتند به طور حتم خیلی بهتر می‌شد روی نقاط ضعف و قوت تیم کار کرد. اما در غیاب ملی‌پوشان و مصدومان کار یک مقدار سخت‌تر شد.

این وضعیت به ضرر پرسپولیس مي‌شود؟

ببینید ما در این تعطیلات بازیکنانی را در اختیار نداشتیم که طی 7 بازی این فصل اکثرا جزو نفرات اصلی و فیکس تیم بودند. اما بدتر از آن این است که پشت سر هم با مصدومیت بازیکنان‌مان مواجه می‌شویم. اینها به هیچ‌وجه خبرهای خوبی برای پرسپولیس نیست. انشاءا… که از این به بعد با چنین مشکلاتی مواجه نشویم .درست است که مصدومیت جزیی از فوتبال تلقی می‌شود، ولی اینطور که بخواهیم در یک هفته 3، 4 تا مصدوم بدهیم نمی‌تواند خوب باشد و به ضرر تیم است.

مانوئل ژوزه هم از این مساله ناراحت است؟

اصلا همه ناراحت هستیم. وقتی یک بازیکن مصدوم شود، گزینه‌ای بوده که می‌توانست به تیم کمک کند. انشاءا… ملی‌پوشان برگردند و مصدومان هم هرچه زودتر سلامتی‌شان را به دست آورند.

این قصه مثل این که هر فصل باید برای پرسپولیس تکرار شود؟

فصل قبل هم اگر به یاد داشته باشید همه می‌گفتند خیلی بازیکن داریم. اما از هفته دوم مصدومیت‌ها شروع شد. تا همه می‌آمدیم روند رو به جلویی را در پیش بگیریم یا لیگ تعطیل می‌شد یا مصدوم می‌دادیم.

راستي از اينكه در تيم ملي نيستي ناراحتي؟

علاوه بر دو بازی برابر ازبکستان و قطر که به علت مصدومیت در خدمت تیم‌ملی نبودم، در سایر بازی‌ها از زمانی که مصدومیتم برطرف شد، آمدم و خوب کار کردم. در ترکیب تیم حضور داشتم. حالا درست است که تیم‌مان قدری بد نتیجه گرفت اما شرایط خودم بعد از مصدومیتم خدا را شکر روز به روز بهتر می‌شود. همیشه تلاش کرده‌ام عضو مفیدی برای تیم ملی کشورم باشم. مطمئن باشید تمام تلاشم را می‌کنم که دوباره به تیم ملی برگردم.

البته اگر پرسپولیس بتواند نتایج خوبی کسب کند؟

تلاشم را می‌کنم تا در اردوی بعدی جزو دعوت شده‌ها قرار بگیرم. دوست دارم در تیم‌ملی باشم و مطمئن باشید انشاءا… حقم را خواهم گرفت. اینطور نیست که حالا یک اردو حضور نداشته‌ام بخواهم باز بیرون بمانم. مطمئن باشید به تیم ملی برمی‌گردم و جایگاهم را پس می‌گیرم.

راستي فكر مي‌كني پرسپولیس از اينجاي جدول جدا شود؟

شرایط پرسپولیس از لحاظ جدولی به هیچ وجه مناسب نیست. این را کل تیم قبول داریم كه قرار گرفتن در رده شانزدهم خيلي بد است ولي مطمئن باشید که از همین بازی برابر نفت تمام تمرکزمان به کسب 3 امتیازهای موجود است. اميدوارم با پیروزی در این بازی شرایط ‌مان با توجه به این فاصله‌های کم بهتر می‌شود. درست است که 7 هفته از بازی گذشته، اما فاصله‌مان با صدر جدول 4، 5 امتیاز است. این فاصله به طور حتم قابل جبران است. تلاش‌مان را خواهیم کرد از بازی برابر نفت استارت خوبی برای رسیدن به رتبه‌های بالای جدول بزنیم

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.