کار فتح‌الله‌زاده درست نبود

به گزارش خبرگزاري فارس، شهرام قويدل با اشاره به پيشنهاد علي فتح‌الله‌زاده به امير عابديني براي حضور در باشگاه استقلال عنوان کرد: عابديني مديرعامل باشگاه داماش است و طبيعي است که تمام تمرکز خود را روي موفقيت اين تيم گذاشته است.

وي افزود: من از جزئيات اين موضوع باخبر نيستم اما اگر چنين پيشنهادي داده شده، کار فتح‌الله‌زاده مورد تاييد نبوده و درست نيست؛ حتي اگر به صورت دوستانه اين کار را کرده باشد.

مالک باشگاه داماش در ادامه با اشاره به برتري يک بر صفر اين تيم برابر پرسپوليس در هفته پنجم ليگ برتر تاکيد کرد: پس از اين مسابقه حرف‌ و حديث‌هايي به وجود آمد اما من با صراحت مي‌گويم برد داماش جوانمردانه بود. ما اصول جوانمردانه را زير پا نمي‌گذاريم و حاضر نيستيم به خاطر فوتبال، اخلاق را ناديده بگيريم.

قويدل اظهار داشت: من با رويانيان رابطه بسيار خوبي دارم و با او دوست هستم و حتي پيش از مسابقه با او در مراسم تجليل از وزنه‌برداران حضور داشتم اما اين موضوع دليل نمي‌شود اخلاق را زير پا بگذاريم. مديرعامل باشگاه پرسپوليس در آن مراسم درخواستي نداشت جز فوتبال پاک و سالم. رويانيان مدير کاربلد، با صداقت و فردي اخلاق‌گرا است و براي او و مجموعه‌اش آرزوي موفقيت مي‌کنم. رويانيان دنبال فوتبال پاک است و ما در يک بازي جوانمردانه موفق به شکست پرسپوليس شديم.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.