پیروزی پرگل منچستریونایتد مقابل استوک

01089706

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد که بازی هفته گذشته خود را در خانه به ساوتهمپتون باخته بود، میزبان استوک سیتی بود؛ تیمی که فراز و نشیب زیادی در نتایجش این فصلش وجود داشت. استوکی ها نیز ههفته گذشته در لیگ به لستر 3-0 باخته بودند.

بازی با فشار بی امان یونایتد آغاز شد و این تیم همان دقیقه 2 روی ضربه خطرناک خوان ماتا می توانست به گل دست یابد. فشار یونایتد همچنان ادامه داشت و پس از فرصت سوزی مارسیال در یک صحنه، دقیقه 13 این لینگارد بود که موفق شد شیاطین سرخ را پیش بیندازد. او سانتر زیبای جکسون را با سر به گل اول تبدیل کرد تا یونایتد خیلی زود از استوک پیش بیفتد.

استوک پس از دریافت گل برای جبران جلو کشید اما این یونایتد بود که دقیقه 22 به گل دوم خود نیز دست یافت. روی یک ضدحمله خطرناک که با رونی آغاز شد، ماتا در منطقه راست صاحب توپ شد و با دیدی عالی، مارسیال را در چپ صاحب توپ کرد و او نیز موفق شد با ضربه ای دقیق، گل دوم یونایتد را وارد دروازه استوک کند.

در ادامه بازی هر دو تیم فرصت هایی داشتند اما نیمه اول در نهایت با همان دو گل به سود شیاطین سرخ به اتمام رسید.

نیمه دوم نیز با فشار یونایتد آغاز شد و بازیکنان این تیم با هدف مطمئن کردن پیروزی خود حملات خود روی دروازه استوک را ادامه دادند. یونایتدها دقیقه 55 موفق شدند با زدن گل سوم، تقریبا کسب سه امتیاز از این بازی را قطعی کنند. همکاری خوب ماتا و مارسیال با سانتر کوتاه این بازیکن همراه شد و وین رونی هم با ضربه ای دقیقه موفق شد حساب کار را 3-0 کند.

پس از ثبت این سه گل، بازی از تب و تاب افتاد و توپ بیشتر در میانه های زمین جریان داشت. استوک هم توان لازم برای حمله و کم کردن فاصله را نداشت تا در نهایت این بازی با برتری 3-0 منچستریونایتد به اتمام برسد. شیاطین سرخ با این برد، 40 امتیازی شده و جایگاه پنجمی خود را حفظ کردند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.