پانزوان: دومی برای یاسین‌پیشرو خوب است

01086947

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، مهدی پانزوان درباره‌ وضعیت یاسین پیشرو در فینال لیگ برتر وزنه برداری بیان کرد: یاسین پیشرو برای اولین مرتبه در لیگ برتر وزنه برداری شرکت کرد و فکر می کنم برای نخستین حضور مقام دومی خوب باشد. ما تیم خوبی را بستیم اما بدشانسی آوردیم به طوری که بهداد سلیمی آسیب دید و او را در اختیار نداشتیم، در غیر این صورت نتیجه خوبی می گرفتیم. با این وجود رقابت خوبی را با ذوب آهن داشتیم.
او در پاسخ به این پرسش که با توجه به حضور ملی پوشان در تیم یاسین پیشرو انتظار نمی رفت این تیم قهرمان لیگ شود؟ گفت: ما برای هر وزن یک نفر را گرفتیم و نفرات ذخیره نداشتیم در حالی که ذوب آهن در هر وزن حداقل سه نفر را گرفت و در مسابقات توانست وزنه برداران مختلفی را بچیند و امتیازات خوبی هم گرفت. یاسین پیشرو در مسابقات تغییر خاصی نداشت و از اول تا آخر لیگ از همان نفرات استفاده کرد. در واقع وجود وزنه بردار ذخیره خیلی تاثیر دارد. حالا برای فینال ممکن است در یکی، دو وزن نسبت به مراحل قبلی تغییر داشته باشیم.
مربی یاسین پیشرو درباره وضعیت بهادر مولایی و سهراب مرادی برای وزنه زدن در فینال لیگ برتر نیز تصریح کرد: بهادر مولایی در مسابقات قبلی پایش درد می کرد و زیاد سنگین نیامد. در فینال هم سعی می کنیم زیاد به او فشار نیاوریم تا برای تیم ملی دچار مشکل نشویم. سهراب مرادی نیز آسیب دیدگی کوچکی از ناحیه کمر دارد و شاید دو وزنه سبک بزند. به او هم فشار زیاد نمی آوریم زیرا ما بیشتر تمرکزمان بر روی تیم ملی و المپیک است.
او در باره ی اینکه یاسین پیشرو دیگر شانسی برای قهرمانی ندارد، گفت: یاسین پیشرو 100 امتیاز عقب است و فکر می کنم همان تیم دوم شویم.
مربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که ملی پوشان اجازه حضور در لیگ برتر را دارند یا خیر؟ تصریح کرد: بله. تمام ملی پوشان آزاد هستند در مسابقه شرکت کنند و در قالب تیم هایشان می توانند وزنه بزنند.
پانزوان در مورد اینکه ملی حفاری برای دومین سال متوالی عنوان قهرمانی لیگ ر از دست داد، بیان کرد: ملی حفاری از وزنه برداران بومی استفاده کرد و اگر از وزنه برداران دیگر استان ها هم استفاده می کرد تیمشان قوی تر می شد. ملی حفاری از سالی که لیگ برتر وزنه برداری آغار به کار کرده، تیم داری کرده است و تجربه بالایی دارد. به نظرم با همان وزنه برداران بومی هم خوب کار کرده اند.
او در پاسخ به این پرسش که یاسین پیشرو سال آینده هم در لیگ برتر حضور دارد یا خیر؟ گفت: با مدیر عامل یاسین پیشرو صحبت کردیم و راغب است تیمداری کند. ان‌شاءالله در لیگ برتر بماند و با حضور چنین تیم های قدرتمدی لیگ برتر پربارتر می شود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.