زیدان: مصدومیت بیل جدی تر از بنزماست

01084967

به گزارش “ورزش سه”، رئال در همان نیمه اول و با زدن 5 گل کار خیخون را تمام کرد. دو گل از رونالدو و بنزما و تک گل گرت بیل، زمینه ساز یک 5 گله دیگر برای تیم زیدان بود.

سرمربی فرانسوی رئال در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” نیمه اول فوق العاده خوبی را به نمایش گذاشتیم. بسیار باانگیزه و پرشور بازی را شروع کردیم و تمام تمرکزمان روی بازی بود. برای این دیدار به خوبی خودمان را آماده کرده بودیم و از روند بازی بسیار راضی هستم.
من به خوبی می دانم که توانایی های تیمم تا چه اندازه است. زدن 5 گل در دو بازی متوالی آسان نیست و ما امشب در یک نیمه موفق به زدن این تعداد گل شدیم؛ شروع ما فوق العاده بود. می دانم که در شرایط فعلی و در آینده چه کارهایی می توانیم انجام دهیم. من هنوز در ابتدای راه با رئال هستم و باید به همین روند پیروزی ها ادامه دهیم تا در انتهای فصل حداقل یک جام فتح کنیم.”

مصدومیت بیل و بنزما:” مصدومیت بنزما خیلی جدی نیست و ضربه مختصری خورده ولی شرایط بیل متفاوت است. مشکل ساق پای او می تواند جدی باشد و باید منتظر نتیجه MRI بمانیم.امیدوارم دوری او از بازی ها اندک باشد.”

پنج گل از مثلث BBC:” این سه مهاجم(بیل، بنزما و رونالدو) بسیار خوب و باکیفیت هستند و از عملکرد آنها و تلاششان در زمین چه با توپ و چه بدون توپ خوشحالم. درخشش آنها مرا شگفت زده نمی کند؛ چون به خوبی می دانم چه توانایی هایی دارند. از این سه مهاجم در هنگام دفاع و به خصوص وقتی توپ را در اختیار نداریم بسیار راضیم.”

ترجیح دادن ایسکو به خامس:” ما همه در یک قایق نشسته ایم. در هر بازی ممکن است به تعدادی فرصت بازی نرسد. در حال حاضر ایسکو در ترکیب ثابت قرار دارد و در بازی بعدی ممکن است شانس بازی به خامس برسد. 25 بازیکن خوب در اختیار دارم که در تمرینات تلاش می کنند خودشان را به من اثبات کنند.
انتخاب 11 بازیکن کار بسیار سختی است و این مسئولیت روی دوش من قرار دارد. همه دوست دارند بازی کنند ولی تصمیم نهایی با من است. نگاه من و انتظار من از خامس مثل دیگر بازیکنان است. او خوب تمرین می کند تا خودش را در بهترین فرم به مسابقات برساند.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.