درودگر: ملوان سيد محمد حسيني را جذب مي‌کند

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار فارس در مورد انتخاب پدر سيروس قايقران به عنوان رئيس کانون هواداران باشگاه ملوان، گفت: در باشگاه ملوان ارکان مختلفي مانند مديريت، کادر فني، بخش بازرگاني، کانون هواداران و… وجود دارد و اين ارکان بايد در راستاي موفقيت باشگاه قدم بردارد و نقاط ضعف را برطرف کنند. به همين دليل تصميم گرفته‌ايم که از تمام توان و پتانسيل موجود در انزلي و استان براي تقويت باشگاه استفاده کنيم. در بخش کانون هواداران نيز فردي را براي اين سمت انتخاب کرديم که بين تمامي هواداران مقبوليت دارد و مسئول ورزشگاهي در کليور است و فوتباليست‌هاي زيادي را در اين منطقه پرورش داده است. پسر قايقران نيز يکي از اسطوره‌هاي فوتبال انزلي است.

وي در مورد جذب بازيکنان جديد، گفت: در حال حاضر سيدمحمد حسيني مدافع سابق ذوب آهن و يک مدافع ترکيه‌اي در تمرينات تيم ما حضور دارند و حسيني را با نظر پورغلامي جذب مي‌کنيم ولي در مورد مدافع ترکيه‌اي بايد از نظر فني مورد قبول واقع شود.

درودگر با اشاره به حضورش در فوتبال محلات منطقه انزلي، گفت: باشگاه ملوان يک آکادمي فوتبال تاسيس کرده که در حال حاضر 4 زمين چمن در اختيار دارد ولي قصد داريم با کمک مسئولان انزلي و استان گيلان اين آکادمي را توسعه بدهيم و زمين‌هاي فوتبال بيشتري را در اختيار بگيريم. من مي‌خواهم شرايط فوتبال نوين را در باشگاه ملوان ايجاد کنم و همانطور که هواداران ملوان شعار مي‌دهند” ملوان آژاکس ايران” مي‌خواهيم در عمل هم آژاکس ايران باشيم و بازيکنان زيادي را بسازيم و تحويل فوتبال ملي بدهيم. در واقع استعدادهاي ناب فوتبال را کشف و پرورش بدهيم.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.