صعود میلان به دور بعد کوپا ایتالیا

01086055

به گزارش “ورزش سه”، دو تیم میلان و کارپی امشب در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت، شاگردان میهایلوویچ موفق شدند با نتیجه حریف خود را شکست دهند. میلان از همان ابتدای نیمه اول، بازی را هجومی آغاز کرد و بارها و بارها دروازه حریف خود را تهدید کرد.نتیجه این فشارها، در نهایت گل دقیقه 14 کارلوس باکا بود.
پاس خوب هوندا برای مهاجم کلمبیایی، او را در موقعیت خوبی قرار داد و او نیز با یک ضربه زیبا، دروازه حریف را باز کرد.حملات میلان ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 28، ام‌بایه نیانگ موفق شد روی یک ضد حمله عالی، دروازه حریف را برای بار دوم باز کند. پاس عالی باکا با پیرون پا و ضربه خوب نیانگ، گل دوم را برای میلان به ثبت رساند. در ادامه، میلان تا پایان نیمه فشار خود را حفظ کرد ولی موفق به گلزنی نشد.
نیمه دوم کارپی موفق شد به بازی برگردد و با گل زودهنگام، تا اواخر نیمه کار میلان را سخت کند. متئو مونکوسو که در بین دو نیمه به میدان آمده بود، روی پاس لاسانیا موفق شد یک گل زیبا به ثمر برساند و اختلاف را به یک گل کاهش دهد.
تا اواسط نیمه، کارپی فشار خود را افزایش داد ولی پس از آن، میلان بار دیگر بازی را در دست گرفت و با حفظ توپ و کنترل میدان، بازی را تا انتها با نتیجه 2-1 پیش برد و پیروز این بازی خانگی شد تا به دور بعد جام حذفی ایتالیا صعود کند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.