مدرک هر باشگاهي کامل باشد امتياز مي‌گيرد

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، نشست نمايندگان کنفدراسيون فوتبال آسيا و مقامات فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ پيش از ظهر امروز در دفتر رئيس فدراسيون فوتبال برگزار شد.

در اين جلسه علي کفاشيان رئيس فدراسيون، مهدي محمد نبي دبيرکل فدراسيون، غلامرضا بهروان سرپرست سازمان ليگ، علي کاظمي دبيرسازمان ليگ، امير حسين حسيني مدير روابط عمومي فدراسيون فوتبال سهيل مهدي عضو کميته فني و توسعه، محمد رضا کسرايي مسئول روابط بين الملل سازمان ليگ و عزيزالله محمدي رئيس اتحاديه فوتبال کشور حضور داشتند.

5 نماينده کنفدراسيون فوتبال آسيا که به تهران آمده اند استورات مدير کميته باشگاه هاي فوتبال و فوتسال آسيا، اوين تي کارشناس مالي کنفدراسيون فوتبال آسيا در حوزه مسايل مالي باشگاه ها، علي شير نيکيمباو مسئول صدور مجوز حرفه اي شدن ليگ هاي فوتبال آسيا، سوپرا ماني چام عضو کميته مسابقات باشگاهي و کارشناس مسايل مسابقات و مکنت لگيچيماملام کارشناس مسايل بازاريابي و رسانه اي کنفدراسيون فوتبال آسيا هستند.

در آغاز جلسه استورات راماکينگام از طرف جي لانگ پيام تشکر رئيس موقت کنفدراسيون فوتبال و آلکس سوسي را به فدراسيون فوتبال ايران رساند و اعلام کرد که سوسي در جلسه دبيرکل هاي کنفدراسيون فوتبال آسيا در هند حضور دارد.

وي در ادامه درباره شيوه امتياز دهي کنفدراسيون فوتبال آسيا گفت: امسال شيوه بازرسي تغيير کرده است. در گذشته بازديد از باشگاه ها 13 تا 16 روز طول مي کشيد اما در سيستم جديد ما روي بازديد از همه باشگاه ها تاکيد نداريم و از باشگاه هايي بازديد مي کنيم که يا تازه به ليگ برتر آمده اند و يا اينکه در گذشته مشکلاتي داشته اند که بايد برطرف کنند. باشگاه ها سال گذشته مدارک و مستنداتشان را براي ما ارسال کرده اند و مدارک هر باشگاهي کامل بوده امتيازات لازم داده شده است.در واقع تمرکز ما همانطور که گفتم روي باشگاه هايي است که تازه به ليگ برتر آمده اند و البته بايد باشگاه ها هم شرايط قبلي خود را حفظ و مدارک خود را تا تاريخ مشخص اعلام کنند.

وي ادامه داد: هدف ما از سفر به ايران بهبود زيرساخت هاي فوتبال ايران است. پس از پايان بازديد شش روزه بار ديگر با فدراسيون و سازمان ليگ جلسه خواهيم گذاشت تا در مورد مشکلات بحث کنيم. همچنين برنامه سفري هم به چند شهر ايران از جمله اصفهان دارم تا پيگير وضعيت پيشرفت زير ساخت هاي فوتسال در آن شهر باشيم.

استوارت گفت: درباره تخصيص سهميه ها، همه چيز مشخص است و طبق برنامه اي که داريم، فرم ها و برگه هايي که در آنها همه چيز با جزئيات مشخص شده و امتيازهايي که کارشناسان مي دهند به دقت ثبت مي شود و امتيازها و گزارش هايي که در اين باره و پس از بررسي هاي لازم در ايران به AFC ارائه مي شود در کميته هاي مختلف AFC که خوشبختانه ايرانيان در اکثر آنها عضو هستند بررسي مي شود تا امتيازات لازم داده شود.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

� ��ϐ��

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.