زارع: بازیکنان لنگ صدهزار تومان هستند

00947009

به گزارش “ورزش سه”، مازیار زارع که به شدت از اتفاقات و مشکلات درون تیمش شاکی بود در این گفتگو که با برنامه با ورزش گیلان انجام داده بود با اعلام اینکه مهم نیست بعد از صحبت هایش چه اتفاقی برای او رخ دهد انتقادات تندی به مسوولان استانی داشت.

هافبک محبوب انزلی چی ها در ابتدای حرف هایش گفت: وقت آن است تا هم ما و هم مردم بندر انزلی بدانند باید چه کسی پاسخ گوی ما باشد؟! آن کسانی که ما را در ابتدای فصل در زمین شیلات جمع کردند باید پاسخ گو باشند! ما تنها به عشق شهر بندر انزلی و مردم جمع شدیم. یک نفر الان بیاید و پاسخ گو باشد!

زارع ادامه داد: بیست سال است ملوان این مشکلات را دارد. مانند ماشینی که بنزین ندارد باید ملوان را هم هل بدهیم! همه انتظار نتیجه گیری از تیم را دارند اما باید ابزار و امکانات نتیجه گیری را هم داشته باشیم.

زارع با اشاره به این که الان ما یک جواب می خواهیم و مسوولی بیاید و حداقل قولی بدهد، ادامه داد: اصلا بیایند رک و راست بگویند ما پول نداریم! مگر سال های پیش ما پول گرفتیم؟ ماها حداقل ثابت کردیم که در ملوان، پول برای ما مهم نیست. بچه ها زیر باران و در سخت ترین شرایط تمرین می کنند، الان کسی بیاید و پاسخ گو باشد!

هافبک ملوانی ها با انتقاد از بی اعتنایی مسوولان استانی گفت: به فلان مسوول زنگ می زنیم، می گویند ایران نیست! آن یکی مسوول هم نیست! هدایتی آمد. هدایتی رفت. چرا آمد و رفت؟ محجوب آمد. محجوب رفت. چرا آمد و رفت؟ بهشتی هم آمد و تضمین گرفتند و نیامده، رفت! خوب من هم می گویم می خواهم ملوان را بخرم! یک شبه معروف می شوم و بعد می گذارم می روم!

زارع در ادامه انتقاداتی نیز به زمین تختی کرد و در حالی که انتقاداتش اوج گرفته بود ادامه داد: اگر دوست داشتند ملوان اوج بگیرد، دراگان را هیچ وقت عوض نمی کردید! دراگان را چه کسی عوض کرد؟ محجوب؟ الان هم اگر حمید استیلی خوب نتیجه بگیرد باید برنامه ریزی بشود تا به کار خود ادامه دهد، نه این که هر فصل، سرمربی تغییر پیدا کند!

وی ادامه داد: همه اش می خواهند فقط دور هم جمع باشیم! بعضی از بازیکنان که اتفاقا در ترکیب اصلی تیم هم حضور دارند به ۱۰۰ هزار تومان پول محتاج هستند!

مازیار زارع در پایان حرف هایش اعلام کرد با توجه به انتقاداتش مهم نیست چه واکنشی در برابر او صورت بگیرد و مطمئنا هیچ نامی بزرگتر از ملوان نیست: یک فکر درست و حسابی برای ملوان بکنید. در حال حاضر از ملوان بزرگ تنها یک اسم و هوادارانش باقی مانده است.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.