سرنوشت کربکندي در دست هيات مديره است

مديرعامل باشگاه ذوب آهن با اشاره به شايعه برکناري رسول کربکندي،تاکيد کرد که در اين خصوص هيات مديره تصميم مي‌گيرد.

خسرو ابراهيمي پس از ششمين شکست ذوب اهن در ليگ مي گويد:« بحث ناکامي ذوب آهن به دو سال گذشته باز مي‌گردد که مشکلات مالي گريبان باشگاه را گرفت و کماکان اين معضل بزرگ ادامه دارد. متاسفانه در ابتداي ليگ 90 درصد نفرات اصلي خود را به خاطر همين مشکلات مالي از دست داديم و با محدوديت شديد مالي تيم جديد را بستيم.»

ابراهيمي در پاسخ به اين سوال که چقدر احتمال مي‌دهيد مشکلات مالي باشگاه ذوب آهن حل شود تاکيد مي کند:«طبق خبرهاي خوبي که شنيده‌ايم بزودي مشکلات مالي حل مي‌شود اما اميدوارم اين اتفاقات نوش دارو بعد از مرگ سهراب نباشد هرچند اين تاثير خوب مالي مشکلات باشگاه را کاملا حل خواهد کرد.اين تسهيلات قرار است از طريق وام و يا بودجه‌اي از کارخانه ذوب آهن باشد که با رفع مشکلات قانوني قابل پرداخت خواهد شد. قطعا با اين دريافتي بدهي‌هاي گذشته و مطالبات بازيکنان در سال جاري پرداخت مي‌شود.»

ابراهيمي در پايان در خصوص وضعيت رسول کربکندي و کادر فني مي گويد:« در اين باره اجازه بدهيد اظهارنظر نکنم، زيرا تصميمات در باشگاه ذوب آهن فردي نيست. اين موضوع که کربکندي بماند يا عوض شود قطعا در جلسه هيات مديره مطرح خواهد شد و تصميم نهايي در اين خصوص اتخاذ مي‌شود.»

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.