امیدوارم دوچرخه‌سواری 5 سهمیه بگیرد

01037233

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در شصت‌وسومین نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری گزارشی از برنامه‌های این فدراسیون برای کسب سهمیه در المپیک آینده ارائه کرد.

قمری گفت: انتظار کسب پنج سهمیه المپیک را داریم که سه سهمیه ما در قسمت جاده قطعی است و تلاش دوچرخه‌سواران برای گرفتن دو سهمیه دیگر در قسمت پیست ادامه دارد.

وی افزود: بنا داریم با دعوت از رئیس فدراسیون جهانی به ایران، فرصت ایجاد کمپ دوچرخه‌سواری در غرب آسیا را برای ایران مهیا کنیم.

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری با تشکر از حمایت‌های گودرزی و سجادی عنوان کرد: خوشبختانه با حمایت خوب معاون قهرمانی و همین طور مناف هاشمی، امسال به لحاظ مالی مشکلی نداریم و بیشترین اعتبار تخصیصی را گرفته‌ایم و هفته آینده یک مربی ایتالیایی برای هدایت دوچرخه‌سواران وارد ایران خواهد شد.

در ادامه این نشست گودرزی با تشکر از فعالیت‌های با برنامه فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: توسعه مناسب این رشته و به خصوص همگانی کردن آن از فرصت‌های خوبی است که فدراسیون می‌تواند از آن بهره‌مند باشد.

وزیر ورزش افزود: امیدوارم پنج سهمیه کامل را دوچرخه‌سواری به‌دست بیاورد و حضور در المپیک برای هر کشوری می‌تواند یک مزیت بزرگ تلقی شود.

در ادامه نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد نامگذاری یکی از مکان ورزشی به نام مرحوم مصطفی داودی، رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک برای پاسداشت خدمات ارزنده آن مرحوم به ورزش ایران مورد تصویب حاضران قرار گرفت.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.