مدیرعامل تراکتور: نصرتی باید در تمرینات نظر اولیویرا را عوض کند / به خودمان باختیم نه قابلیت‌های ذوب‌آهن / اولیویرا 80 درصد ترکیب اصلی را پیدا کرده است

سایت گل- محمدحسین جعفری، مدیرعامل باشگاه تراکتور معتقد است که این تیم باید از شکست مقابل ذوب‌آهن درس بگیرد و دیگر چنین باخت‌هایی را در بازی‌های آینده تجربه نکند.
جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل در پاسخ به این سئوال که آیا نگران فراز و نشیب‌های تراکتور در نتیجه‌گیری نیستید، می‌گوید: «احساس من این است که بازی با ذوب‌آهن یک مورد استثنا بود و فکر می‌کنم به خودمان باختیم نه قابلیت‌های تیم حریف. به نظر من تراکتورسازی مغرورانه بازی کرد و در این بازی 10 موقعیت گل را از دست دادیم. در طرف مقابل ذوب‌آهن فقط روی سه موقعیت توانست سه بار به ما گل بزند. ما نباید حریفان را دست کم بگیریم و این شکست باید درس عبرتی باشد تا دیگر مغرورانه بازی نکنیم.»
او در پاسخ به این سئوال که آیا تراکتور امسال هم مدعی قهرمانی است، خاطرنشان می‌کند: «ما تیمی بستیم که امسال هم در کنار سایر مدعیان به قهرمانی فکر کنیم. تراکتور امسال هم مدعی است و اگر دقت کنید فاصله تیم‌ها امسال بسیار نزدیک است و رقابت سختی وجود دارد.»
از مدیرعامل تراکتور در مورد ناراحتی نصرتی از نیمکت‌نشینی سئوال می‌کنیم که او این‌گونه جواب می‌دهد: «من حرف‌های نصرتی را نخواندم ولی اگر بازیکن نسبت به نیمکت‌نشینی ناراحت نباشد باید شک کرد. من معتقدم نصرتی اگر ناراحت است باید در تمرینات نظر اولیویرا را عوض کند. او بازیکن بزرگی است که باید در تمرینات قوی‌تر و باانگیزه‌تر باشد.»
جعفری در مورد حرف‌های نصرتی که گفته اولیویرا شناخت چندان زیادی از او ندارد، خاطرنشان می‌کند: «اینطور نیست که سرمربی ما اطلاعاتی در مورد بازیکنان نداشته باشد. به هر حال او چند ماه است که به ایران آمده و باید به اولیویرا فرصت داد. درحال‌حاضر او 80 درصد از ترکیب اصلی را پیدا کرده و روی 20 درصد باقیمانده هم مطالعه می‌کند. شاید او می‌خواهد در یک موقعیت جدید از نصرتی استفاده کند.»

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.