کفشگری: پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است

مهرداد کفشگری درباره شرایط این روزهای پرسپولیس عنوان کرد: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و بعد از اضافه شدن بازیکنان جدید شرایط‌مان بهتر هم خواهد شد.

به گزارش تسنیم، هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اضافه شدن کمال کامیابی‌نیا به این تیم و اینکه از حضور کامیابی‌نیا در پرسپولیس خوشحال است یا ناراحت، خاطرنشان کرد: وقتی تیم می‌خواهد مدعی قهرمانی باشد، باید در هر پست چند بازیکن خوب داشته باشد. اتفاقاً در این شرایط رقابت بیشتر می‌شود و کیفیت بازیکنان هم بالاتر می‌رود.

وی افزود: از آمدن کامیابی‌نیا به پرسپولیس ناراحت نیستم. اصلاً دلیلی ندارد که ناراحت باشم. نوراللهی به علت مصدومیت شش هفته نمی‌تواند برای پرسپولس بازی کند و برانکو هم از دو هافبک دفاعی بهره می‌گیرد. به همین خاطر نیاز بود که یک هافبک دفاعی دیگر داشته باشیم. باز هم تأکید می‌کنم که هیچ مشکلی با پرسپولیسی شدن کامیابی‌نیا ندارم و هیچ وقت هم از رقابت کردن نترسیده‌ام.

کفشگری درباره نگرانی هواداران پرسپولیس از عدم حضور بازیکنان این تیم در تمرینات پیش فصل گفت: کم‌کم ترکیب تیم کامل می‌شود و جای نگرانی نیست. می‌خواهم به هواداران بگویم خیال‌شان راحت باشد، چون پرسپولیس امسال مدعی اول کسب عنوان قهرمانی است و به این مسئله اصلاً نباید شک کرد. ما از اولین هفته لیگ برای قهرمانی می‌جنگیم و مدعی قهرمانی خواهیم بود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.