خطیبی: نتیجه‌ای بهتر از بقا در لیگ برتر می‌گیریم

به گزارش “ورزش سه”، رسول خطیبی اظهار داشت: گرچه در سال اول حضور در لیگ برتر، بومی‌گرایی صرف، کار دشواری است، اما با این حال تمام تلاشم این است که استعدادهای خراسانی در اولویت باشند.

وی افزود: در اردویی که در حال حاضر داریم، چندین بازیکن خوب زیر 23سال خراسانی حضور دارند که محصول همین باشگاه هستند که اتفاقا خیلی خوب جواب اعتماد کادر فنی را داده‌اند و شک ندارم در لیگ برتر با قدرت به میدان خواهد رفت.

تکمیل شاکله تیم در سرعین

خطیبی با اشاره به برنامه‌های اردوی تیمش خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمرینات به طور منظم در حال پیگیری است و به امید خدا تا پایان این هفته شاکله اصلی تیم بسته خواهد شد و از شنبه مرحله دوم اردو در سرعین را آغاز خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه به دنبال برگزاری بازی تدارکاتی در سرعین هستیم، گفت: از فرصت‌های‌مان برای محک زدن بازیکنان استفاده می‌کنیم. در سرعین بچه‌ها به آمادگی بدنی کامل خواهند رسید و سپس به تهران برگشته و مرحله نهایی اردوی خود را برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: در حال حاضر، پیمان میری، سجاد رهبر و مصطفی احمدی حضورشان در سیاه‌جامگان قطعی شده و با چند بازیکن خارجی هم مذاکره کردیم که یکی از آن‌ها برای شرکت در تست فنی به اردوی سرعین ما ملحق خواهد شد.

هدف ما ستاره جمع کردن نیست

سرمربی سیاه‌جامگان ابومسلم در پاسخ به این سوال که چه بازیکنانی به جمع تیم اضافه خواهند شد، گفت: اولویت ما استفاده از بازیکنان جوان و مخصوصا بومی خراسان است، اما قطعا چندین بازیکن باتجربه هم به جمع‌مان اضافه خواهد شد. هدف ما ستاره جمع کردن نیست؛ چون از نظر من همین استعدادهای جوان، ستاره هستند.

وی با اشاره به مصاحبه قبلی خودش درباره میدان دادن به جوان‌ها گفت: همه ما در سیاه‌جامگان به دنبال یک هدف هستیم و آن، معرفی استعدادهای جوان به فوتبال است؛ حالا چه از خراسان چه از هرجای کشور، با این حال بدون شک بازیکنان مشهد و استان خراسان در این رابطه در اولویت هستند.

خطیبی تاکید کرد: اگر انشالله امسال را با موفقیت پشتن سر بگذاریم و شرایط برای همکاری در سال‌های بعدی مهیا شود، قطعا با این زیرسازی که امسال انجام می‌شود، در سال‌های آتی لیگ برتر بالغ بر 80‌درصد ترکیب تیم را بومی‌های خراسان تشکیل خواهند داد.

به دنبال نتیجه‌ای بهتر از بقا

وی درباره هدف امسال تیمش اظهار داشت: طبیعی است تیمی که برای نخستین بار در لیگ برتر حاضر می‌شود، به بقا فکر کند، ما هم اگر به این مهم دست پیدا کنیم، موفق بوده‌ایم؛ اما تلاش من و مجموعه مدیریتی تیم این است که نتیجه‌ای بهتر از بقا کسب کنیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

سرمربی سیاه‌جامگان ابومسلم با رخصت از پیشکسوتان فوتبال مشهد تصریح کرد: من همیشه از مشورت همه بزرگان این شهر بهره خواهم برد و از همین‌جا اعلام می‌کنم هرکسی ضعفی در تیم من دید یا مشکلی به نظرش قابل بحث بود با آغوش باز از طرح آن استقبال می‌کنیم.

مصاحبه فقط از طریق باشگاه و سایت شخصی‌

رسول خطیبی تاکید کرد: با تمام احترامی که برای رسانه‌ها قائل هستم باید بگویم که با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکرده و نمی‌کنم و صحبت‌های من، به جز نشست‌های خبری قبل و بعد بازی یا از طریق سایت شخصی خودم و یا از طریق روابط‌عمومی باشگاه سیاه‌جامگان قابل دسترسی و مورد تایید من است.

وی افزود: می‌خواهیم بی‌حاشیه کار کنیم، از همین جهت هرچه کمتر به سمت مصاحبه پیش برویم بهتر است، مخصوصا که دوستانی لطف دارند صحبت‌ها را با شیطنت‌های خاص رسانه‌ای منتشر می‌کنند که من البته به آن‌ها هم احترام می‌گذارم، اما این تصمیم را گرفته‌ام که فقط از طریق این دو بخش، در خدمت فوتبال‌دوستان و اصحاب محترم رسانه باشم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.