مارتینو: نمیخواستم توز پنالتی بزند

به گزارش ورزش 11، سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از پیروزی تیمش برابر کلمبیا در ضربات پنالتی که در آن آخرین پنالتی آلبی‌سلسته را کارلوس توس زد اعتراف کرد که در ابتدا قصد نداشته به این مهاجم 31 ساله فرصتی برای پنالتی زدن بدهد و در نهایت مجبور به انجام این کار شده است.

کارلوس توز چهار سال پیش در رقابت های کوپا آمریکا، در مقابل تیم ملی اروگوئه ضربه پنالتی خود را خراب کرد و باعث حذف آژانتین شد. مارتینو اعتراف کرد که به خاطر این موضوع اسم این بازیکن را ب عنوان پنالتی زن نداده بود و در اخر هم مجبور شد که پنالتی آخر تیم خود را به توز بدهد.

مارتینو بعد از بازی به خبرنگاران گفت: من توز را در فهرست اولین پنالتی زن ها قرار ندادم، چون از او خاطره بدی دارم، او در دوره قبلی کوپا یک پنالتی حساس را خراب کرد و باعث حذف ما شد. در آخر مجبور شدیم پنالتی را به توز بدهیم. درست است که ما نتوانستیم در وقت معمول بازی به گل برسیم ولی من از شاگردانم راضی هستم.

مارتینو در پایان سخنان خود گفت: ما 90 دقیقه بر روی در وازه کلمبیا بودیم. آن ها تنها یک موقعیت داشتن که فرصت بدی برای گل زنی نبود. اوسپینا دروازه بان کلمبیا نقش بسیاری در این بازی داشت. ما واقعا خوب بازی کردیم و اگر می باختیم نمیدونم چه حسی داشتم.

مارتینو در پایان تأکید کرد: اگر آرژانتین در این بازی یک نمره منفی داشته باشد، فقط به خاطر این بوده است که گل نزد اما این هم بخشی از بازی است. با این حال این حقیقت که ما به شیوه مورد علاقه‌مان بازی کردیم یک نکته مثبت است.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.