ابراهیمی: بدون جی پی اس قهرمان می شویم

به گزارش “ورزش سه” حسین ابراهیمی در مورد پیروزی در دیدار مقابل صبا گفت: راستش را بخواهید بازی سخت بود، بازی ای که می‌ توانم به جرات بگویم سخت تر از دیدار با تراکتورسازی بود. من آن هفته هم گفتم تیم هایی که ماندنشان قطعی شده، خیلی بهتر از تیم هایی که در کورس قهرمانی هستند بازی می‌ کنند. حریف فضای پشت دفاعش را بسته بود ولی در کل خدا را شکر به هر قیمتی شده 3 امتیاز را گرفتیم.

او در مورد اینکه گفته می‌ شد برد در بازی صبا کلید قهرمانی نفت است ادامه داد: بله، دقیقا خودمان هم می‌ دانستیم اگر بازی صبا را ببریم خیلی خوب می‌ شود. شک نکنید که در بازی با تراکتور نسبت به بازی صبا خیلی موقعیت گیرمان می‌ آید چون صبایی ها با بسته بازی کردنشان، بازی ما را هم خراب کردند.

هافبک نفت‌تهران در مورد اعتراضات مهدی تارتار به داوری نظرش را اینگونه بیان کرد: آقای تارتار به داوری معترض بود اما کارشناسان باید در این باره نظر بدهند. اما خود ایشان هم تیم نفت را خوب می‌ شناخت و راه بستن را بلد بود اما باز هم خوشبختانه امتیاز گرفتیم.

این بازیکن در مورد بحث جی پی اس که هرازگاهی مطرح می‌ شود، گفت: به قول آقای منصوریان اگر ما جی پی اس داشته باشیم بهتر شوت می‌ زنیم یا مثلا دقیق تر پاس می‌ دهیم پس اصلا این بحث ها را قبول ندارم. ما 10 بازی بدون جی پی اس کار کردیم و هیچ اتفاقی نیفتاد و بدون جی پی اس مدعی قهرمانی شدیم .

ابراهیمی در مورد رویارویی با تراکتورسازی تبریز گفت: ما باید ببریم چون اگر مساوی کنیم، آن طرف سپاهان ببرد این تیم قهرمان لیگ می‌ شود و از آنجایی که ما و تراکتورسازی نیاز به برد داریم یک بازی هجومی را شاهد خواهیم بود و قطعا این دیدار مثل بازی با صبا نمی‌ شود.

هنگامی که از بازیکن زردپوشان تهران سوال شد شانس تراکتور برای قهرمانی بیشتر است یا نفت‌تهران پاسخ داد: به نظر من شانس نفت کمتر از تراکتورسازی نیست و تنها حسن حریف این است که در زمین خودشان بازی کنند و هواداران پرشوری دارند ولی ما عادت داریم جلوی تعداد بیشمار هواداران بازی کنیم همانطور که پدیده مشهد را در جام‌حذفی و لیگ در مشهد جلوی هوادارانشان شکست دادیم. ما بیرون از خانه بهتر از زمانی که در زمین خودمان هستیم بازی می‌ کنیم و امیدواریم که این اتفاق در تبریز هم تکرار شود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.