عنایتی: انتقاد از خط حمله استقلال را قبول ندارم

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، رضا عنایتی پس از پیروزی تیم استقلال مقابل صبای قم اظهار داشت: به نظرم برد به موقعی به دست آورده‌ایم و در طول بازی عملکرد و سهمیه خوبی داشتیم.

وی افزود: همانطور که روز گذشته گفتم صبایی‌ها استرسی برای این بازی نداشتند ولی ما با توجه به اتفاقات هفته‌های اخیر فشار زیادی را تحمل می‌کردیم. دیدید که بعد از زدن گل دوم تمرکز لازم را نداشتیم و حتی گل هم خوردیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تماشاگران حاضر در ورزشگاه گفت: جا دارد از تماشاگران استقلال تشکر کنم و البته به این موضوع هم اشاره کنم که من در صبا هم قبلا بازی کردم و مردم قم مردم بسیار شریف و دوست‌داشتنی هستند. امیدوارم که این تیم در ادامه راهش هم موفق باشد.

عنایتی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش می‌تواند سهمیه آسیایی را کسب کند گفت: ما دو بازی دیگر در پیش داریم که در هر دو بازی بحث انگیزه برای ما مهم است. باید تراکتورسازی و پرسپولیس را شکست دهیم و امیدوارم با پیروزی در این دو مسابقه حضور در آسیا میسر شود.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه در فاصله دو هفته مانده به پایان بازی‌ها هنوز مشکلات مالی در این تیم وجود دارد گفت: همینطور است. هیات‌مدیره در تمرین حاضر شد و به ما قول داد ما هم روی قول آنها حساب باز کرده‌ایم. امیدوارم در فاصله این دو هفته مشکلاتمان را حل کند.

وی در خصوص انتقاداتی که طی هفته‌های اخیر از مهاجمان استقلال می‌شود گفت: مگر مهاجمان در کدام مسابقات گل نزده‌اند. این انتقادات را قبول ندارم. ما حتی در دیار استقلال و ملوان گل زدیم و فکر می‌کنم مهاجمان استقلال کارشان را انجام داده‌اند.

وی در خصوص بازی این هفته مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: ما با تمام وجود پا به این مسابقه می‌گذاریم. بازی استقلال و تراکتورسازی فوق‌العاده حساس است و مطمئن باشید ما به جایگاه حریف و جایگاه خودمان در جدول توجهی نداریم و باید �رای سه امتیاز پا به این مسابقه بگذاریم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.