تارتار: بازیکنان ما شوکه شدند

به گزارش “ورزش سه”، مهدی تارتار که تیمش برابر استقلال شکست خورد به اتفاقات این بازی اشاره کرد.

شوکه شدیم
گل زود هنگام استقلال بازیکنان ما را شوکه کرد طوری که آنها تا گل دوم شوکه بودند. بعد از این دو گل به خود آمدیم و موفق شدیم جریان بازی را به نفع خود کنیم ولی در این لحظات استقلال هم در ضد حملات خوب کار کرد که عملکرد دروازه‌بان ما مانع از گلزنی آنها شد. دقایق پایانی بازی هم می‌توانستیم بازی را با تساوی خاتمه دهیم که متاسفانه توپ شکوری به گل تبدیل نشد.

علت نیمکت نشینی طهماسبی
مهرداد طهماسبی تا هفته بیست و پنجم در ترکیب ما حضور داشت و واقعا از عملکرد او رضایت داشتیم ولی باید از میلاد فراهانی هم استفاده می‌کردیم. او با ما قرارداد دو ساله دارد و در سه بازی اخیر که فراهانی درون دروازه قرار گرفت توانستیم او را مورد ارزیابی قرار دهیم. دوازه‌بان ما بر اساس تیمی که با آن مسابقه داریم انتخاب می‌شود. تمامی سه گلر ما در تمرینات خوب کار می‌کنند و از آنها رضایت کامل داریم

تاثیر باد در بازی‌های صبا
اگر بخواهیم به وزش باد اشاره کنیم عده‌ای می‌گویند مربیان ایرانی نتایجی که می‌گیرند توجیه می‌کنند و این در رسانه‌ها سوژه شده است اما شوت جاسم کرار که زیبا هم بود و به گل اول استقلال تبدیل شد به کمک باد بود چون تمام بازیکنان ما فکر کردند آن توپ به اوت می‌رود. متاسفانه در سه بازی اخیر صبا وزش باد در نتیجه تاثیر داشته است.

کرمی بهتر شده
در چند بازی اخیر که محسن کرمی را بازی دادیم می‌بینیم او روز به روز بهتر شده است. امیدواریم او و سایر جوانان تیم ما بتوانند در تمرینات خوب کار کنند تا در بتوانیم در لیگ از آنها استفاده کنیم. ضمن اینکه غیبت جلال‌الدین علی‌محمدی هم مقابل استقلال احساس شد.

دلیل بازی نکردن بازیکن گرجستانی
با اضافه کردن ایوب کلانتری به مهاجمان تیم در حال حاضر نزدیک به 7 مهاجم داریم و به دلیل اینکه چاخواش‌ویلی نتوانسته انتظارات ما را برآورده کند �اکنون از او استفاده نکردیم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.