هوادار مضروب پرسپولیس: می‌خواستند دارم بزنند

به گزارش “ورزش سه”، آنچه که از تصاویر این درگیری منتشر شده به نظر می‌ رسد هوادار ناراضی پرسپولیس الفاظ بدی را نسبت به بازیکنان پرسپولیس به کار می‌ برد که آنها را اینگونه عصبانی کرده است.

عادل عاشوری هواداری است که در دوحه قطر مورد ضرب و شتم خانزاده و مکانی قرار گرفته است. این هوادار درباره دلیل درگیری اش با خانزاده به ورزش سه اینطور گفت: به هیچ عنوان به بازیکنان پرسپولیس توهین نکردم و تنها دلیل آن این بود که آنها پیراهن تیم محبوبم را پوشیده بودند. اما زمانی که علی‌عسگر می‌ خواست سوار اتوبوس شود، از او خواستم فصل بعد به همراه خانزاده تیم را ترک کند و بیش از این باعث لطمه خوردن پرسپولیس نشوند.

وی ادامه داد: همانطور که دیدید علی‌عسگر کاملا مخاطب من بود اما من متوجه حضور خانزاده پشت سر او نشدم و ناگهان این بازیکن ضربه ای به صورت من زد و الفاظ زشتی نسبت به خانواده ام به کار برد.

هوادار مضروب در ادامه بار دیگر با انتقاد از عملکرد خانزاده گفت: نه تنها من که با زحمت زیاد خودم را به استادیوم رساندم تا از تیمم حمایت کنم، بلکه کارشناسان نیز به این نکته واقف هستند که عملکرد این دو بازیکن باعث شده امتیازات زیادی را از دست بدهیم. اگر منِ هوادار نتوانم به عملکرد بازیکن تیمم اعتراض کنم پس چه باید بکنم. این اتفاق در تمام دنیا رخ می‌ دهد. به طور مثال تیم رئال و کاسیاس را در نظر بگیرید، آیا کاپیتان پرافتخار رئال واکنشی به اعتراض هوادارانش نشان داده؟ این در حالی است که عملکرد این آقایان یک هزارم کاپیتان پرافتخار رئال نیست. آنها نمی‌ توانند انتظار داشته باشند بعد از چنین باختی هوادار آنها را تشویق کند. آن هم بعد چنین اشتباهات سریالی ای.

عادل عاشوری در ادامه در مورد میانجی گری کریم باقری گفت: در حالی که خانزاده شدیدترین الفاظ را به کار می‌ برد، در ادامه سوشا مکانی نیز به من حمله ور شد و اگر آقای کریم باقری نبود، مطمئنا به جرم این اعتراضم من را دار می‌ زدند.

وی با تشکر از کریم باقری گفت: آقای باقری با متانت بالایشان از من توضیح خواست که چرا به بازیکنان فحش داده ام که من شرح ماوقع را به ایشان گفتم.

عادل عاشوری در پایان توضیح جالبی درباره دخالت ماموران قطر در این ماجرا می‌ دهد: بعد از این اتفاق توسط پلیس بازداشت شدم که توضیحاتم باعث تعجب آنها شد و خیلی زود آزادم کردند. جالب اینجاست که آنها واقعا از این اتفاق که اعتراضم به عملکرد بازیکنان باعث چنین برخوردی از آنها شده متعجب شدند و در ادامه گفتند اگر عامل این درگیری من بودم از کشور قطر اخراجم می‌ کردند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.