اینیستا: می خواهیم به فینال برسیم

به گزارش “ورزش سه”، کاپیتان امروز بارسلونا، در کنار نیمار، ستاره اول نیمه اول بازی برگشت بود. او پاس گل اول بارسا را به زیبایی برای نیمار مهیا کرد و در نیمه دوم جای خود را به ژاوی داد.
اینیستا پس از اتمام بازی بارسلونا و پاری سن ژرمن(2-0 بارسا) به خبرنگاران گفت:” خوشحالیم که از این مرحله به سلامت گذر کردیم و به یک نیمه نهایی دیگر رسیدیم. از اینکه در پیروزی بارسا سهیم بودم نیز خوشحالم. امشب، شب خوبی برای همه هواداران بارسا بود.
بازی آسانی نداشتیم و با دقت و تمرکز بالا موفق شدیم یک بار دیگر پی اس جی را شکست دهیم. بخاطر برتری در بازی رفت، کمی خیالمان آسوده بود اما می دانستیم که آن پیروزی می تواند خطرناک هم باشد. هرگز پی اس جی را دست کم نگرفتیم و این رمز پیروزی مجدد ما بود.”

اینیستا در ادامه افزود:” برای این بازی خوب مهیا شده بودیم. برتری در بازی رفت به ما اعتماد به نفس و اطمینان داده بود. در بهترین شرایط ممکن قرار داریم ولی در پیروزی امشب مقابل پی اس جی، برخی جزئیات تعیین کننده بودند.”

بارسا برای هشتیمن بار در 10 سال اخیر به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کرد. اینیستا در این رابطه گفت:” این یک آمار مهم و فوق العاده است.هم سطح با اعتبار باشگاه و بازیکنانش. حالا در نیمه نهایی هستیم و باید سعی کنیم به فینال برسیم.مشکل است بگوییم ما شانس اول قهرمانی هستیم. سه تیم دیگری که به این مرحله می رسند نیز تیم هایی قدرتمند هستند.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.