اعلام آمادگی باشگاه پرسپولیس برای بازی خیرخواهانه به نفع زلزله زدگان

سایت گل – زلزله عصر دیروز که قسمت هایی از استان آذربایجان شرقی را لرزاند و عده ای از هموطنان مان را داغدار یا بی خانمان کرد خیلی زود در کانون توجه اهالی فوتبال قرار گرفت.

امروزصبح باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس جرقه اول را برای کمک به زلزله زدگان خطه آذربایجان را زد و اعلام کرد برای کمک به این هموطنان از هرگونه کمکی دریغ نخواهد کرد. در همین خصوص محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی کرد تا تیم فوتبال این باشگاه در یک بازی خیرخواهانه که عوایدش به زلزله زدگان خواهد رسید شرکت کند.

البته با توجه به در پیش بودن هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر و اینکه بعید است سازمان لیگ با تعویق دیدارهای این هفته موافقت کند بازی خیرخواهانه فوق باید به زودی انجام شود.

با توجه به این مساله باید دید کدام یک از تیم های لیگ برتری برای شرکت در این بازی خیرخواهانه قدم جلو می گذارند و آیا فدراسیون هم در این کارخیر شریک خواهد شد یا نه.

فعلا که باشگاه پرسپولیس پاپیش گذاشته و آمادگی همکاری با دیگر باشگاه ها را دارد .بعد ازین استارت قابل توجه همه منتظر این هستند تا ببینند آیا وجدان اهالی فوتبال در قبال مشکلات جامعه بیدار است یا نه.

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.