تيمداري پرسپوليس دريک رشته مدال آور المپيکي

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان گفت: با توجه به جايگاه باشگاه پرسپوليس در ميان اقشار جامعه در نظر داريم به منظور انتقال اين پتانسيل به ساير رشته‌هاي ورزشي، در يکي از رشته‌هاي مدال آور المپيک مانند دو و ميداني، کشتي فرنگي، آزاد، تکواندو يا وزنه برداري فعاليت داشته باشيم که به اين ترتيب باشگاه پرسپوليس تنها مختص به فوتبال نخواهد بود.

وي ادامه داد: حمايت از تيم ملي يکي از وظايف باشگاه‌ها است. در اين راستا چنانچه مسئولان صلاح بدانند ما آمادگي خود را براي تيمداري در يکي از رشته‌هاي مورد اشاره، اعلام مي‌کنيم. بر همين اساس بررسي‌هاي لازم صورت خواهد گرفت تا ورود پرسپوليس به يکي از رشته‌هاي تکواندو، دو و ميداني، کشتي آزاد، کشتي فرنگي يا وزنه برداري طبق يک طرح مطالعاتي و با در نظر گرفتن تمامي جوانب امر تحقق يابد.

رويانيان در ادامه با اشاره به اينکه هدف از اين اقدام، ايجاد توجه بيشتر به رشته‌هاي مدال آور است، تصريح کرد: پرسپوليس يک نام بزرگ و پرطرفدارترين باشگاه کشور است. اين مساله مي‌تواند فرصت‌ها و ظرفيت‌هاي تازه‌اي را ايجاد کند. اميدواريم با اين حضور ضمن ايجاد توجه و حساسيت بيشتر نسبت به مسائل ديگر رشته‌هاي ورزشي، به حل آنها توسط مسئولان کمک شود.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس خاطر نشان کرد؛ باشگاه پرسپوليس به دنبال تشکيل يک تيم مقتدر در يکي از رشته‌هاي ياد شده است و بر همين اساس در کنار استفاده از قهرمانان و مدال آوران المپيکي و جهاني نسبت به سرمايه گذاري روي جوان‌ها نيز اقدام خواهيم کرد.

رويانيان افزود: حال که جوانان غيور ايران زمين در سايه تلاش‌هاي مسئولان به موفقيت‌هاي بي بديلي در عرصه رقابت‌هاي المپيک دست پيدا کرده‌اند. براي حفظ و گسترش اين پيروزي‌ها بايد بيش از پيش تلاش کرده و هر يک سهم خود را ايفا کنيم، چرا که حفظ اين سرمايه‌ها وظيفه‌اي ملي است.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.