نوری: 6 فینال در لیگ پیش رو داریم

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، محمد نوری درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: در دیدار مقابل النصر عربستان بازی فوق‌العاده خوبی را به نمایش گذاشته و توانستیم به پیروزی برسیم که در ادامه روند ما در لیگ قهرمانان آسیا بسیار موثر خواهد بود. با استفاده از این سه امتیاز کار صعود ما از گروه هموارتر می‌شود.

وی درباره حضور هواداران در ورزشگاه آزادی هم گفت: خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم 100 هزار هوادار به ورزشگاه آزادی آمده‌اند. ما در لیگ نتایج خوبی نگرفته‌ایم اما باید سعی کنیم با کسب نتایج خوب در آسیا دل هواداران را شاد کنیم. آنها به گردن ما حق دارند. پرسپولیس متعلق به هواداران است، بنابراین باید برای شادی دل آنها تلاش کنیم.

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش به استعفای حمید درخشان اشاره کرد و گفت: درخشان زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید. او زمانی که به پرسپولیس آمد شرایط خوبی نداشتیم اما تلاش کرد اوضاع تیم را بهبود ببخشد. ما در آسیا به همراه درخشان نتایج خوبی گرفتیم و این نشان می‌دهد که برای موفقیت تیم تلاش کرده است. او زمانی که استعفا داد و رفت نشان داد یک پرسپولیسی واقعی است و برای موفقیت پرسپولیس حاضر است هر کاری انجام دهد.

وی درباره دیدار پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان هم گفت: ما باید در لیگ همانند آسیا خوب نتیجه بگیریم و با یک عزم جدی لیگ را دوباره آغاز کنیم و بازی‌هایمان را ببریم. ما در لیگ 6 فینال پیش رو داریم که باید همه آنها را ببریم تا از انتهای جدول فاصله بگیریم. این خوب نیست که ما در انتهای جدول باشیم. البته مهم‌ترین مسئله برای ما لیگ قهرمانان آسیاست، زیرا آنجا شرایط بسیار خوبی داریم و می‌توانیم به مراحل بالاتر راه پیدا کنیم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.