صادق گودرزي به نقره المپيک بسنده کرد

صادق گودرزي نايب قهرمان جهان در سال هاي 2010 و 2011 و برنده مدال برنز جهان در سال 2009، امشب (جمعه) و لحظاتي پيش در ورزشگاه ””اکسل”” شهر لندن در ديدار نهايي مقابل ””ارنست جردن باروفس”” قهرمان سال 2011 بزرگسالان جهان در شهر استانبول ترکيه از آمريکا در دو وقت متوالي و با نتايج يک بر صفر و يک بر صفر شکست خورد و به مقام نايب قهرماني و مدال نقره المپيک لندن قناعت کرد.

””صادق گودرزي”” که در دور نخست رقابت هاي وزن 74 کيلوگرم استراحت داشت، در دور دوم ””کريل ترزيف”” دارنده مدال برنز بازي هاي المپيک 2008 پکن از بلغارستان را در دو وقت متوالي و با نتايج 5 بر صفر و 3 بر صفر شکست داد.

نماينده ايران در وزن 74 کيلوگرم مسابقه هاي کشتي آزاد بازي هاي المپيک لندن، در دور سوم ””سوسلان تگي يف”” نايب قهرمان بازي هاي المپيک 2008 پکن و بازي هاي آسيايي 2010 گوانگ ژو چين از ازبکستان را در دو وقت متوالي و با نتايج 3 بر صفر و يک بر يک شکست داد.

گودرزي در مرحله نيمه نهايي، ””گابور هاتوش”” از مجارستان را در دو وقت متوالي و با نتايج 2 بر صفر و 2 بر صفر شکست داد و راهي ديدار نهايي شد.

ارنست جردن باروفس از آمريکا، صادق گودرزي از ايران، اشرف علي‌ اف از جمهوري آذربايجان، ديويد خوتسيشويلي از گرجستان، عبدالحکيم شاپي يف از قزاقستان، ريکاردو روبرتي از ونزوئلا، سوسلان تگي يف از ازبکستان، سوشوکو تاکاتاني از ژاپن، آگوستو ميدانا از گينه بيسائو، وچتاتياز از تونس، متيو جنتري از کانادا، فرانسيسکو سولر از پورتوريکو، دنيس چارگوش از روسيه، کريل ترزيف از بلغارستان، انوربات پروجاو از مغولستان، گابور هاتوش از مجارستان، چونگ يائو ژانگ از چين، پانجام ياداو از هندوستان، اولگ موتسالين از يونان و سولر از کوبا، 19 کشتي گير وزن 74 کيلوگرم کشتي آزاد حاضر در بازي هاي المپيک 2012 لندن هستند.

مسابقه هاي کشتي آزاد بازي هاي المپيک 2012 لندن، ساعت 16 و 30 دقيقه بعدازظهر امروز (جمعه) با رقابت هاي دو وزن 55 و 74 کيلوگرم در ورزشگاه ””اکسل”” شهر لندن آغاز شد.

رقابت هاي سه وزن 60، 84 و 120 کيلوگرم نيز فردا (شنبه) و دو وزن 66 و 96 کيلوگرم، روز يکشنبه برگزار مي شود و ””مسعود اسماعيل پور””، ””احسان لشکري””، ””کميل قاسمي””، ””مهدي تقوي”” و ””رضا يزداني”” به مصاف رقباي خود خواهند رفت.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.