انصاری‌فر: پرسپولیس در خانه نمی‌بازد

انصاری فر در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” گفت: ما هم مثل همه هواداران از باخت پرسپولیس ناراحت می شویم. اما خب چه کاری می شود برای این تیم کرد؟

او ادامه داد: عوامل متعددی در باخت این تیم دخیل است که باعث می شود تیم نتیجه نگیرد از شرایط روحی و وضع مالی گرفته تا مسایل فنی که جالب نیست. پرسپولیس در جدول نتیجه نمی گیرد. مدیریت این تیم دائما در حال تغییر است. در نهایت این شرایط دست به دست هم می دهد تا هر کس که طرفدار این تیم است از وضع موجود ناراحت است.

وی افزود: نبود بازیکنانی مثل بنگر و نوری در بازی برگشت قطعا کار را سخت می کند. به هر حال آنها مهره های تاثیر گذاری هستند. اما مطمئن باشید که در ایران پرسپولیس نمی بازد. شاید در لیگ امیدی به پرسپولیس نباشد اما در آسیا شرایط متفاوت است. دو دیدار آینده این تیم هم که در ایران برگزار می شود . با توجه به حضور تماشاگر به راحتی پرسپولیس از گروه خودش صعود می کند.

انصاری فر با اشاره به شرایط فعلی پرسپولیس گفت: تنها کمکی که در شرایط فعلی می توان به این تیم کرد این است که یک مقدار از لحاظ مدیریتی تیم ثبات پیدا کند. اینکه هر روز یکی می اید و روز بعد هم تعویض می شود، تاثیر خودش را می گذارد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.