پایان شکست های سریالی استقلال خوزستان

به گزارش “ورزش سه”، دو تیم بحران زده پدیده و استقلال خوزستان امروز در حالی به مصاف هم رفتند که به سه امتیاز این بازی نیاز مبرم داشتند و پدیده هنوز مشکلات مالی اش را پشت سر نگذاشته است.

هفته بیست و دوم لیگ برتر، ورزشگاه ثامن مشهد

داور: احمد صالحی،کمک ها: سعید زارع، حمیدرضا کنعانی
اخطار: پراهیچ (41) غلامی (63) از پدیده

پدیده: مجتبی روشنگر، محمد نژاد مهدی، اکبر صادقی، محمد غلامی، محمدرضا ناصحی، ایگور پراهیچ، مسعود نظرزاده، محمد مهدی نظری، حسین کیانی مقدم (65 قزل گچلی)، محمد صلصالی (79 مهدی خیری) و بهادر نسیم اف (90 مهربان)
سرمربی : علیرضا مرزبان

استقلال خوزستان: پرویز کریمی، محمد طیبی، مجید حیدری، موسی کولی بالی، میثم دورقی( 55 باصفا)، مهدی مومنی، روح الله سیف الهی (70 چهارمحالی)، میثم مجیدی، میثم بائو، محسن بیات و سید مهدی سید صالحی
سرمربی: عبدالله ویسی

شرح گل:
یک ـ صفر (پدیده): محمد غلامی پاس ارسالی مهدی نظری از میانه میدان را که پس از ایستادن روی سطح آب زمین چمن ثامن تبدیل به یک لقمه آماده شده بود، وارد دروازه استقلال‌خوزستان کرد.
1 ـ1 (استقلال‌خوزستان): مهدی مومنی با یک شوت محکم از پشت محوطه جریمه بازی را به تساوی کشاند.

شرح بازی:
دو تیم پدیده و استقلال خوزستان در شرایطی به مصاف هم رفتند که خوزستانی ها اعتقاد داشتند به خاطر بارش شدید باران باید بازی لغو می شد. در نیمه اول پدیده به خاطر همین آب گرفتگی زمین گل زد اما در ادامه شاگردان ویسی گل تساوی را زدند و یک امتیاز با ارزش را گرفتند. بعد از گل استقلال خوزستان پدیده سعی کرد که از راه دور گل بزند اما هر بار با دفاع استقلال خوزستان روبرو شدند و در خانه به یک امتیاز رضایت دادند.

دقایق حساس:
دقیقه :16 اکبر صادقی بازیکن پدیده از پشت محوطه جریمه شوت زد که این توپ را پرویز کریمی به سختی دریافت کرد.
دقیقه 22: شوت مهدی مومنی در محوطه جریمه پدیده مشهد با فاصلی کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 30 :ضربه ایستگاهی رضا ناصحی را پرویز کریمی دریافت کرد.
دقیقه 55:روح الله سیف اللهی از راه دور شوت محکمی زد که به شکل خطرناکی به تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.
دقیقه 78: رضا ناصحی شوت از راه دور زد که بعد از برخورد با دیوار دفاعی بیرون رفت.
دقیقه 80:اکبر صادقی شوت محکمی زد که با فاصله کمی توپ بیرون رفت.

حاشیه های بازی :
*پیش از شروع بازی دو تیم پدیده و استقلال خوزستان بارش شدید باران برگزاری بازی را در هاله ای از ابهام قرار داده بود اما مسوولان برگزاری بازی تصمیم گرفتند بازی را برگزار کنند.
*بین دو نیمه بازی بارش باران آغاز شد که مسوولان برگزاری با تانکر آب را تخلیه کردند و بازی با تاخیری چند دقیقه ای آغاز شد.
*محمد غلامی در دقیقه 63 با دروازه بان استقلال خوزستان درگیر شد که داور به غلامی اخطار داد و مرزبان سرمربی دیده هم به داوری اعتراض کرد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.