علی‌عسگر: هواداران نباید به ما بگویند بی‌غیرت

به گزارش “ورزش سه” از میکسدزون ورزشگاه آزادی، علی عسگر بعد از این مساوی در خصوص ناراحتی هواداران از نتایج پرسپولیس صحبت کرد.

نمی دانیم چرا توپ هایمان گل نشد
هیچ‌کدام از توپ‌هایمان گل نشد دیگر نمی‌دانیم باید چه کار کنیم. هر کاری کردیم نتوانستیم گل بزنیم و امیدواریم یک گروه آنالیز بازی امروز ما را مقابل صبا را بررسی کند تا میزان دوندگی، موقعیت‌های گل و سایر مسائل مشخص شود. پرسپولیس در همه چیز بهتر از حریف بود اما نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاده که توپ‌هایمان تبدیل به گل نمی‌شود.

وقتی خوب بازی می کنیم چه تغییری؟
تغییر و تحول برای زمانی است که تیم بد بازی می‌کند اما ما بسیار خوب بازی کردیم. البته من بازیکن هستم و حرفم خریدار ندارد و همانطور که گفتم بهتر است یک آنالیزور این بازی را بررسی کند.

می توانیم لخویا را شکست دهیم
اگر بازی امروزمان را مقابل لخویا انجام دهیم و 30 درصد موقعیت‌های گل‌مان وارد دروازه شود می‌توانیم با اختلاف 2،3 گل آنها را شکست دهیم.

نباید به ما بگویند بی غیرت
در یک فصل چند مدیرعامل عوض کردیم. آقای طاهری که پیش از این کارها را در باشگاه انجام می‌داد حدود 4 ماه بدون امکانات و بودجه کار اجرایی کرد. نمی‌دانم این همه تغییرات مدیریتی چه دلیلی دارد. نمی‌خواهیم بهانه بیاوریم اما باید بگویم درست نیست که بازیکن 90 دقیقه تلاش کند و در پایان بازی هواداران به آنها بی‌غیرت بگویند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.