آنچلوتی: کریس رونالدوی همیشگی برگشت

به گزارش “ورزش سه”، کارلو آنچلوتی که پس از شکست 4-0 برابر اتلتیکو، روزهای ناآرامی را سپری کرده بود، حالا با دو برد متوالی اخیر مقابل دپور و شالکه، می تواند با خیال آسوده تری تیمش را برای هفته های دشوار آتی آماده کند.

کارلتو در نشست خبری پس از بازی در مورد شرایط مسابقه گفت:”راضی و خوشحالم چرا که کسب پیروزی پس از روزهای دشواری که سپری کرده بودیم، راحت نبود.بازی آسانی نداشتیم. شالکه از همان ابتدا عقب کشید و روی به بازی دفاعی آورد.کنترل توپ و میدان دست ما بود و ما با تمرکز بالا توانستیم ایده های خودمان را در زمین پیاده کنیم. از همان ابتدا خیلی خوب بازی را شروع کردیم و بخصوص سعی داشتیم از کناره های زمین به دروازه شالکه نزدیک شویم.”

کارلتو در مورد گلزنی رونالدو گفت:”رونالدو برای گل زدن متولد شده است. وقتی او در یکی دو بازی گل نمی زند، همه نگران او می شویم. او امشب فوق العاده بود. هم گل زد و هم پاس گل داد. همان رونالدوی همیشگی را امشب در زمین دیدیم.”

سرمربی رئال در مورد شادی گل غیر معمولش پس از گلزنی مارسلو گفت:” واقعیت این است که از گلزنی مارسلو کاملا سورپرایز شده بودم. او بازیکنی نیست که همیشه گل بزند و به همین خاطر وارد زمین شدم تا باهم این گل را جشن بگیریم.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.