آنچلوتی: بردن اتلتیکو هم تضمین قهرمانی نیست

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید هم اکنون با یک امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا صدرنشین لالیگاست و در صورت برتری بر سویا در بازی فردا، این فاصله به 4 امتیاز افزایش خواهد یافت. کارلو آنچلوتی در نشست خبری این بازی به خبرنگاران گفت:

بیل و خودخواهی هایش

بیل از حداکثر توانش برای کمک به رئال مادرید استفاده می کند. او بازیکن بسیار مهمی برای ماست و فصل گذشته در سه فینال مهم گلزنی کرد.در این فصل نیز عملکرد بیل فوق العاده بوده و از او رضایت کامل دارم.صادقانه بگویم که اعتراض هواداران به او را نشنیدم. امیدوارم بیل به همین روند خوبش ادامه دهد.

تغییر پست بیل

فکر نمی کنم نیازی باشد چرا که او از بازی در قسمت راست فاز تهاجمی خوشش می آید.در این قسمت، بهتر از همیشه می تواند شوتزنی کند.البته بیل در هر قسمت از فاز حمله می تواند به خوبی جواب دهد.بسته به وضعیت بازی، او چپ و راست می رود و جای خود را با رونالدو عوض می کند.

دریافت گل در دقیقه اول

در این زمینه اشکال از کم کاری بازیکنان نیست. فقط باید تمرکزمان را بالاتر ببریم.باید با ریتم متفاوتی بازی را شروع کنیم.

پیروزی در دو بازی دشوار پیش رو (سویا و اتلتیکو) و افزایش اختلاف امتیازی با بارسا و اتلتیکو

روی این مساله فکر نکرده ام. به عقیده من، امسال نیز همچون فصل گذشته تا روز آخر شاهد نبرد برای قهرمانی بین رئال، بارسا و اتلتیکو خواهیم بود.اگر این دو بازی ببریم و فاصله امتیازی ایجاد شود، بی شک به نفع ما خواهد شد اما تعیین کننده قهرمان فصل نخواهد بود.

جدایی چیچاریتو

چیچاریتو با ما ماند چرا که به او نیاز داشتیم؛ در غیر اینصورت که او را به خدمت نمی گرفیتم. نمی دانم در ادامه فصل، چه میزان به او بازی می رسد اما در گفتگویی که باهم داشتیم او از حضورش در رئال اظهار رضایت کرد و من از رفتار حرفه ای او باید تقدیر کنم.

4-4-2 یا 3-4-4 ؟

خیلی پیچیده نیست.امیدوارم بازیکنان به درک خوبی از استفاده از این دو سیستم در بازی ها رسیده باشند. در هنگام دفاع 2-4-4 و در هنگام حمله، 3-3-4 بازی می کنیم. در مقابل بارسا در فینال کوپا دل ری برای اولین بار بازی را 2-4-4 شروع کردیم و نتیجه هم داد. سپس مقابل بایرن و اتلتیکو هم آن را امتحان کردیم که هر بار نتیجه گرفتیم.

اضافه شدن ایارامندی به بهتر شدن وضعیت کروس کمک کرده است؟

فلسفه و شیوه بازی ما تغییری نکرده است. هر کسی که به میدان می رود با همین شیوه بازی خواهد کرد. با این حال خصوصیات فردی بازیکنانی که کنار کروس قرار می گیرند، تا حدی در این زمینه تاثیر گذار است. ایسکو بیشتر از ایارا به بازی سازی کمک می کند و ایارا نقش دفاعی تری دارد.

اگر بیل، بنزما و رونالدو در شرایط بازی قرار داشته باشند، همیشه در ترکیب ثابت جای خواهند داشت؟

بدون شک همینطور است.آنها همیشه بازی خواهند کرد.

استفاده از جلیقه لاغری بنزما را به سایر بازیکنانتان توصیه نمی کنید؟

می دانم که کریم از این جلیقه یک بار در هفته استفاده می کند اما فعلا برنامه ای برای این موضوع ندارم. باید تحقیقات بیشتری روی این سیستم لاغری صورت بگیرد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.