مي خواهيم به فينال آسيا برسيم

زلاتکو کرانچار عصر امروز در نشست خبري با رسانه هاي گروهي با اشاره به شرايط تيم سپاهان در آستانه بازي با ذوب آهن گفت: تيم ما شرايط خوبي براي بازي با ذوب آهن دارد و مطمئنم مي توانيم در اين مسابقه عملکرد خوبي از خود به نمايش بگذاريم.

وي با اشاره به عملکرد ذوب آهن در بازي هاي اخير خود گفت: ذوب آهن تاکنون از مسابقات ليگ امتيازي را نگرفته اما با شناختي که از اين تيم داريم مي‌دانيم تيم خيلي خوبي است و با اين وجود مي‌توانيم بازي را ببريم.

نويدکيا و غلامي در جمع بازيکنان هستند

سرمربي سپاهان در خصوص شرايط محمد غلامي و محرم نويدکيا بيان داشت: غلامي و نويدکيا تا حدودي بهبود پيدا کرده اند و در جمع بازيکنان ما حضور دارند ولي نمي توانم بگويم که در بازي فردا در زمين حضور دارند يا نه.

وي با اشاره به شرايط تيمش براي ديدار با الاهلي در ليگ قهرمانان آسيا بيان داشت: قبل از بازي با راه آهن گفته بودم که ما طوري کاري مي‌کنيم که تا قبل از بازي با الاهلي به فرم ايده آل خود دست يابيم زيرا تيم ما آمادگي اين را دارد تا در ليگ قهرمانان آسيا به فينال برسد.

کرانچار گفت: مي‌خواهيم قهرمان شويم و براي اين امر مي‌جنگيم اما نمي‌توانيم قولي در اين مورد بدهيم. رقيبان جدي ما براي قهرماني در ليگ برتر استقلال، پرسپوليس و تراکتورسازي هستند اما هدف نهايي ما رسيدن به فينال ليگ قهرمانان آسيا است.

وي اضافه کرد: از همه هواداران تيم فوتبال سپاهان مي‌خواهم تا براي تماشاي بازي سپاهان به ورزشگاه بيايند و از تيم خود حمايت کنند. مطمئن باشند بازي بهتري نسبت به بازي برابر راه آهن به نمايش خواهيم گذاشت.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.