کی‌روش: هرگز عراق را دست کم نمی‌گیریم

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، کارلوس کی‌روش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های ایران و عراق در مورد اینکه چگونه در بازی فردا احساسات بازیکنان را کنترل خواهد کرد اظهار داشت: بسیار خوشحالم در این مرحله حضور داریم. قرار گرفتن جز 8 تیم آسیا یک افتخار است که برای ایران هم ثبت شده، به بازیکنان گوشزد کردم که در بازی فردا با برد می توانیم همه چیز به دست آوریم یا با شکست همه چیز را از دست بدهیم. باید بازیکنان بجنگند و از بازی لذت ببرند با کنترل کردن احساسات می توانند به هر آنچه که می خواهند برسند.

وی در مورد حضور هواداران خاطرنشان کرد: حضور آنها تاثیر بسیار زیادی در بازی‌های گذشته داشته است و برای بازی فردا هم قطعا همین گونه خواهد بود. شک نداریم علت اصلی برگزاری این بازی‌ها به خاطر هواداران است. ما می‌خواهیم خوب بازی کنیم تا هواداران از بازی لذت ببرند. در 2-3 بازی گذشته جشن خوبی شکل گرفت. حضور هواداران انگیزه بازیکنان را بیشتر می‌کند و آنها می‌خواهند بهترین عملکرد خود را ارائه دهند و هواداران را خوشحال کنند. می‌خواهیم هواداران از دیدن بازی ایران و عراق نیز لذت ببرند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص تیم عراق تصریح کرد: تیم خوبی دارند. بازی های این تیم را دیده‌ایم. به هیچ عنوان عراق را دست کم نمی گیریم. آنها 10 بازی دوستانه داشتند در حالیکه ما 2 بازی داشتیم. دیدار دوستانه پیش از جام با این تیم توانست به ما کمک کند. عراقی‌ها سازماندهی خوبی دارند بسیار نگرش خوبی نسبت به این تیم دارم. از سال 2011 ایران 52 بازی کرده اما عراق 73 بازی انجام داده است. نگرش عراق برای آینده فوتبال این کشور است. مطمئنا برای این تیم احترام قائل هستیم سعی می کنیم با تمرکز وارد میدان شویم می دانیم عراق تنها در پنالتی یک گل خورده است برای بازی فردا هیچ تیمی مدعی نیست و باید در زمین ثابت کنیم تیم برتر زمین هستیم.

وی در مورد لغو تمرین دیروز و اینکه آیا این مسئله به تیم لطمه نزده گفت: کاملا آماده هستیم. امروز تمرین می‌کنیم. البته باران شدید روز گذشته یک امر طبیعی است هیچ مصدوم و محرومی نداریم، کاملا برای رویارویی با عراق آماده هستیم.

کی‌روش در خصوص تاثیر هواداران و حمایت‌های آنها تاکید کرد: شک نداریم بسیار موثر بودند. برای ما حضور آنها مهم بوده است. این موضوع تنها وظیفه ما را سنگین تر می کند و با چالش بزرگی روبرو هستیم تا توقع تک تک هواداران را برآورده کنیم.

وی در خصوص نیمکت‌نشینی قوچان نژاد یادآور شد: نمی توانم پاسخگو باشم، یک ساعت و نیم قبل از بازی اعلام می کنم. بازیکنان خودشان اولین نفر هستند که متوجه می‌شوند. با داشتن قوچان‌نژاد، آزمون و کریم انصاری فرد که تشنه عملکرد خوب هستند در این پست مشکلی نداریم.

کی‌روش در مورد بازی های امروز گفت: به هیچ عنوان برایم اهیمت ندارد و حتی نگاه هم نخواهم کرد. هم‌اکنون برای ما بازی فردا اهمیت دارد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.